Rybárske vlasce a šnúry

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Rybárčenie a meditácia v pánskom štýle

Láka vás nesmierny pokoj, ktorý rybárčenie prináša? Ešte než sa vydáte za športovým rybolovom, nezabudnite si prejsť potrebnú výbavu. Bez kvalitného rybárskeho vlasca to nepôjde, ten je totiž napríklad pre výlov kaprov úplne zásadný. Kapre sa loví na veľkú vzdialenosť vlascom s malou prieťažnosťou. Vzhľadom na náročnosť výlovu je teda nevyhnutné mať naozaj pevný a kvalitný vlasec.

Najlepšie rybárske vlasce na výlov kaprov aj iných rýb

Vlasec by mal byť vo vode takmer nezistiteľný. Problém však nastáva v prípade, že je vlasec zle viditeľný pre rybu. Preto je skvelým kompromisom vlasec s prerušovaním farieb či fluorescenčný. Čo sa pevnosti týka, oceníte rybárske pletené šnúry, ktoré sa hodia na väčšinu techník výlovu a vynikajú vysokou tvrdosťou aj nosnosťou.

Ako vybrať kvalitné rybárske vlasce?

Medzi najkvalitnejšie rybárske vlasce patria tie monofilné z kopolymérových či polymiadových granulátov. V ponuke na vás čakajú ultra tvrdé, tvrdé, stredne tvrdé a mäkké vlasce. Vyberať by ste mali podľa preferovanej rybárskej techniky. U niektorých vlascov môže prieťažnosť dosahovať až 30%, čím dokážu tlmiť výpady veľkých rýb aj na krátku vzdialenosť.

Preskúmajte kategórii rybárske vlasce a šnúry a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie stany, kolobežkyelektrokolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Fox a Falcon, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk, Decathlon.sk a Parys.sk alebo vyberajte podľa farieb.