Nafukovacie člny a kajaky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Nafukovací kajak, kanoe, čln alebo raft?

Jednotlivé typy sa líšia nielen počtom ľudí, ktorých uvezú, ale aj stabilitou a ovládateľnosťou. Do kanoe sa zmestia až traja ľudia, je stabilný a hodí sa aj na dlhšie plavby. Nafukovací kajak je menší, obratný, ale aj viac vratký. Rafty sú bezpečné veľké plavidlá, kam sa zmestí celá rodina a zároveň na nich môžete zísť aj divokú rieku. Nafukovací čln sa hodí pre pokojnejšiu vodu a je obľúbený medzi rybármi aj rodinami.

Pre leto plné dobrodružstva

Či už sa chystáte splavovať divoké rieky v Rakúsku alebo sa s rodinou plaviť po Bodrogu, v ponuke značiek Fox, Aqua Marina a Bestway nájdete nafukovacie člny na každú príležitosť. Pre svoje ratolesti môžete zaobstarať detský nafukovací čln, ktorý je vhodný už pre deti od 2 rokov, vždy ale len v stojatej vode, malej hĺbke a pod neustálym dozorom dospelého!

Ako sa vybaviť na vodu?

Nafukovací čln a pádla sú samozrejmosťou, ale čo ďalej? Všeobecne platí, čím ľahší náklad, tým menší ponor lode. Na jednodňovú plavbu budete okrem dokladov, peňazí, plaviek a oblečenia potrebovať aj topánky do vody, pokrývku hlavy a opaľovací krém. Vaše veci pred vodou ochránia barel a vodotesný vodácky vak či puzdro. Na divokejšiu rieku si pribaľte aj plávaciu vestu a prilbu.

Preskúmajte kategórii nafukovacie člny a kajaky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie jóga, spacie vakygymnastika čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Fox a TRIBORD, objavujte nové e-shopy a obchody - Decathlon.sk, 4camping.sk a Sportisimo.sk alebo vyberajte podľa farieb.