Pánske dokladovky a vizitkáre

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Dokladovka pomôže s prehľadným usporiadaním všetkých dokladov

Preteká vaša peňaženka doslova všetkým možným? Karty, vizitky, účtenky, doklady, permanentky... Dajte svojim dokladom znovu poriadok a roztrieďte ich starostlivo do praktickej dokladovky, ktorú je možné nosiť dokonca aj cez rameno. Budete mať vždy všetko pekne na očiach, pripravené kedykoľvek na použitie a vaša peňaženka si môže vydýchnuť.

Prečo investovať do kvalitnej koženej dokladovky?

Tiež patríte medzi mužov, ktorí majú radi všetko na jednom mieste? Prečo si robiť život zbytočne zložitejším, keď existujú aj jednoduché riešenia, ako je napríklad priestranná dokladovka. Pokiaľ chcete, aby vám slúžila skutočne dlho a nepodpísalo sa na nej odieranie o vrecko od nohavíc, zainvestujte radšej do koženej, s ktorou sa nebudete hanbiť ukázať na verejnosti ani za pár rokov.

Vizitky majte vždy pekne pohromade

Ak sa často stretávate s ľuďmi, s ktorými si vymieňate vizitky, iste sa vám stáva, že vám z času na čas nejaká zapadne alebo na ďalšie už skrátka nemáte nikde priestor. Ponúka sa preto jednoduché riešenie v podobe praktického vizitkára. K dostaniu sú v kovovom aj luxusnom koženom prevedení, stačí si len vybrať taký, ktorý vám sadne.

Preskúmajte kategórii pánske dokladovky a vizitkáre a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske vychádzkové tenisky, pánske svetrepánske elegantné košele čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Aboutyou.sk, Modivo a Shooos.sk alebo vyberajte podľa farieb.