Genesis E-Pro MTB 1.0 29" 2021 Farba: čierna

Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach do 20.12.2022 V prípade, že objednávku urobíte do 20.12.2022. Garantujeme doručenie do Vianoc. vsetko prebehlo hladko, rychle vybavenie, bezproblemove dorucenie s viacnasobnym a prehladnym informovanim o case dorucenia Maria 6.12.2022 všetko prebehlo v poriadku Dana Jurčová 2.12.2022 Vybavenie objednávky prebehlo veľmi rýchlo, nohavice prišli a sú super. Som maximálne spokojná. Veronika Kuckova 28.11.2022 som spokojná Viera 7.5.2024 Velka spokojnost Marek 5.5.2024 Veľmi spokojný Milan 17.5.2024 Ako si správne vybrať cross a trekinové bicykle? Poradíme ti!
V našom videu od českých kolegov, ti poradí náš špecialista a školiteľ v Intersporte, ako si vybrať cross alebo trekingový bicykel.BicykleAko si správne vybrať horský bicykel? Poradíme ti!
V našom videu od českých kolegov, ti poradí náš špecialista a školiteľ v Intersporte, aký horský bicykel je najideálnejšie.BicykleAko správne servisovať bicykel?V tomto videu ti ukážeme ako správne servisovať bicykel. A ak by si chcel poradiť aj s dalšími vecami. Klikni dole na "Poradňu" a presmerujeme ta k ďalším užitočným článkom.Poradňa Ako si správne vybrať Elektrobicykel? Poradíme ti!
V našom videu od českých kolegov. Ti poradí náš špecialista a školiteľ v Intersporte, aký elektrobicykel je najideálnejšie.ElektrobicykleAko správne servisovať bicykel?V tomto videu ti ukážeme ako správne servisovať bicykel. A ak by si chcel poradiť aj s dalšími vecami. Klikni dole na "Poradňu" a presmerujeme ta k ďalším užitočným článkom.Poradňa
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie horské elektrobicykle