Korda atraktor goo smoke 115 ml - passionfruit supreme

Oblak, ktorý vychádza z nástrahy, ktorá bola potretá s Goo, musíte vidieť, aby ste uverili a práve vďaka nemu je Goo tak revolučný. Táto tajomná kvapalina obsahuje starostlivo vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, ktoré podporujú u kaprov vysokú žravosť a dokážu ich dostať k nástrahe, nech už sú kdekoľvek v stĺpci.


Goo bolo vyvinuté mužom menom Loutjie Louwies v Južnej Afrike.


Tam bolo tiež testované po mnoho rokov s veľkými úspechmi napr. Na majstrovstvách sveta FIPS dostalo tím Južnej Afriky medzi lídrov.


Louwies zveril svoj tajný recept svojmu priateľovi Ianu Huntington (manažérovi britského tímu Korda), ktorý rozbehol jeho výrobu v Európe.


Goo pre neho vyrába anglická firma Kiana Carp, Korda je len distribútor.


Fľaštičky s označením Power Smoke sú veľmi výkonné a dokážu zvrátiť vývoj výpravy.


Slúži hlavne na zvýraznenie kŕmenia, kedy už po pár nahodeniach raketou alebo PVA vznikne masívny mrak šíriaci potravinový signál.


Fľaštičky s označenie Bait Smoke majú trochu jemnejšiu farbu ale sú rovnako efektívne a vhodné za takmer akejkoľvek situácie.


Ich vôňa je úplne prirodzená a dávkovanie nemožno nijako prehnať.


Pritom vám fľaštička vydrží veľmi dlho.


Stačí popustiť uzdu fantázii a predstaviť si všetky možné situácie, kedy sa dá Goo použiť.


Okrem zvýraznenie nástrah s nimi môžete nechať nasiaknuť pelety, rozmiešať ho vo vode, ktorú použijete na rozmiešanie krmiva, môžete s nimi potrieť vaše PVA pančuchy (ktoré nerozpúšťa), dipovať boilie alebo tigrie orechy atď.Balenie: 115 ml
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie ďalšie rybárske vybavenie