Master Pop Up Set futbalová bránka Merco

Futbalová bránka Master Pop Up Set futbalová bránka: Master Pop Up Set je sada dvou přenosných skládacích branek vhodných pro všechny hráče a fanoušky nejen fotbalu ale i různých druhů míčových her. Výjimečnost této branky spočívá v tom že na jedné straně branky je plachta vykrývající určitá místa v brance pro obtížnější vstřelení gólu. Na plachtě je vyobrazený brankář který má za úkol rozptylovat útočníka. To nutí hráče soustředěnosti a přesného míření doprostřed do šibenice nebo k tyči. Po překlopení branky je opět branka bez brankáře a vy můžete střílet kamkoliv. Branka se skvěle hodí pro uspořádání dovednostních her a trénování střelby. Obsah balení fotbalové branky Master Pop Up SetDvě branky pro hru s více hráči, takže může pořádat zápasy proti svým kamarádůmVzpěry které zajišťují stabilitu brankyKovové kolíky které vám pomohou branku ukotvit k zemi. Vzhledem k nízké hmotnosti a méně robustní konstrukci doporučujeme používat molitanový nebo měkčený míč. Velikost branky:120 × 80 × 80 cm.