Nohavice Delta Stretch 2.1 Vertx® – Tobacco

Nohavice Vertx Delta Stretch 2.1 sú skvelou voľbou pre najrôznejšie outdoorové aktivity. Ležérny dizajn a pohodlný strih je vhodný na výlety aj na každodennú cestu do práce.
Na výlet aj do zamestnania
Tieto všestranné nohavice sú dostatočne odolné, aby vydržali náročnú smenu v práci aj výlet v horách. Vďaka strečovému materiálu a športovému strihu sú neuveriteľne pohodlné a prispôsobia sa každej krivke vášho tela. Kĺbové skladané kolená umožňujú lepšiu pohyblivosť a zabraňujú vyhrňovaniu nohavíc pri sedení. Klinový rozkrok prispieva k lepšiemu pohodliu.
Veľké množstvo vreciek
V 14 vreckách budete mať všetko vybavenie vždy po ruke a ľahko ho prehľadne uložíte. Do dvoch zadných vreciek sa zmestia štandardné inteligentné telefóny a zásobníky na pušky. Vrecká na peňaženku zase udržia peniaze alebo doklady v bezpečí. Hlboké predné vrecká na ruky sú vyrobené z mäkkej a priedušnej sieťoviny a majú kotviace body pre karabínku alebo šnúrku na kľúče. Do ďalších miest môžete uložiť drobnosti alebo zavesiť nôž či iný nástroj.
Pohodlné obliekanie
Nohavice Delta zapnete pomocou odolného YKK zipsu a gombíka. Po obvode sú tiež pútka na opasok. Každé z nich má skrytý priechod DropLoop, ktorý je možné použiť ako zosilnený upevňovací bod.
Benefity, o ktorých musíte vedieť:
univerzálny model pre voľný čas
pohodlný športový strih
štvorsmerná strečová tkanina
skladané kolená pre lepší pohyb
mnoho úložného priestoru
vrecká na mobilný telefón alebo zásobník
skryté vrecká na drobnosti
kožená výstuha vrecka na nože alebo náradie
hlboké predné vrecká zo sieťoviny
kľúčové švy sú dvojito prešité
zosilnené pútka na opasok
skryté priechody DropLoop
klinový rozkrok
mosadzný YKK zips
ľahká údržba
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie pánske outdoorové nohavice