Nohavice MBDU® RipStop Helikon-Tex® - Coyote

Nohavice MBDU RipStop od Helikon-Tex sú outdoorové a vojenské nohavice s taktickými prvkami, skratka MBDU znamená Modern Battle Dress Uniform, nohavice teda tvorí súčasť modernej bojovej uniformy. Nohavice patrí do produktového radu Helikon-Tex Patrol Line. Vyrobené sú z kvalitných tkanín, starostlivo vybraných tak, aby poskytovali nielen vysokú odolnosť, ale aj slobodu pohybu, ktorá je na bojisku nanajvýš dôležitá. Nohavice majú voľný strih. Na zadnej strane a v rozkroku sú umiestnené kliny z elastickej tkaniny VersaStretch, ktoré zaisťujú ešte väčšiu voľnosť pohybu.
Zapnúť, nastaviť, stiahnuťRázporok nohavíc je zapínaný na kvalitný značkový zips a na suchý zips. Opaskové pútkaširoké a pojmú aj široké služobné opasky až do šírky 45 mm.
Osem vreciek dáva dosť priestoru
Nohavice ponúkajú celkom 8 ľahko prístupných vreciek pre uloženie potrebného vybavenia, – 2 predné / bočné vrecká so spevnenými okrajmi na nosenie výbavy s klipom ako písacie pero, zatvárací nôž, multitool a podobne, 2 stehenné veľké úložné vrecká kryté príklopkou zapínané na gombíky a látkové pútka určené pre prepravu dokumentov a drobných osobných vecí, 2 menšie bočné lýtkové vrecká s chlopňou zapínanou na suchý zips a 2 zadné vrecká so zosilnenými okrajmi, dosť veľké na zásobníky AR a zásobníky podobných rozmerov. Nosná kapacita nohavíc je zväčšená ešte 2 pevnými látkovými pútkami na “D“ krúžky, karabíny, kľúčové krúžky alebo upevňovacie šnúrky, umiestnenými na predných opaskových prievlakoch.Benefity, o ktorých musíte vedieť: outdoorové a vojenské nohavice s taktickými prvkami MBDU = súčasť modernej bojovej uniformy rad Helikon-Tex® Patrol Line® pevná zmes bavlny s Rip Stop úpravou volný strih rázporok na zips a suchý zips namiesto gombíka elastický panel z ľahkej tkaniny VersaStretch® vzadu a v rozkroku široké opaskové prievlaky na opasky do šírky 45 mm YKK® zipsy zosilnené kolená 2 bočné vrecká so zosilnenými okrajmi 2 veľké cargo vrecká s príklopkou zapínanou na gombíky 2 lýtkové bočné vrecká s príklopkou zapínanou na suchý zips 2 zadné vrecká so zosilnenými okrajmi, dosť veľké na zásobníky AR a zásobníky podobných rozmerov sťahovanie manžiet nohavíc na šnúrku s rýchlobrzdou
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie pánske outdoorové nohavice