Taška Bushcraft Haversack Bag® Cordura® Helikon-Tex® – Adaptive Green

Helikon-Tex Bushcraft Haversack je praktická taška cez rameno z modelovej rady určenej najmä pre zálesákov. Zbalíte do nej všetko nevyhnutné pre krátke výlety do prírody. Tento štýl brašne bol hlavne v minulých časoch nazývaný chlebník.
Pohodlná a priestranná
Na prvý pohľad pôsobí Haversack Bag jednoduchým retro dojmom, v skutočnosti však ide o do detailu prepracovanú tašku z modelového radu Bushcraft Line. Dáte do nej fľašu vody, dostatok jedla, príslušenstvo pre založenie ohňa a mnoho ďalšieho vybavenia. Nosí sa pohodlne, pomocou širokého 50 mm ramenného popruhu, ktorý možno ľahko nastaviť podľa potreby.
Mnoho vreciek a úchytov
Prístup do tašky je prekrytý chlopňou s klasickým britským zapínaním z 80. rokov. Pod vekom nájdete dômyselne členený vnútorný priestor, ktorému dominuje priestorné hlavné vrecko s integrovaným držiakom na fľašu typu Nalgene apod. Na zadnej stene tohto priestoru nájdete ešte ploché vrecko na zips a "D" krúžok pre zavesenie kľúčov. Okrem toho je tu šikovné predné vrecko s organizérom, do ktorého môžete umiestniť kresadlo, nožík, písacie potreby alebo príbory. Na bokoch tašky je prievlak na sekeru a otvorené vrecko pre vloženie skladacej pílky, alebo noža. Ďalšie puzdrá a príslušenstvo môžete pripevniť na úchyty MOLLE kompatibilného systému, ktoré sú umiestnené na bokoch a pod vekom. Doklady, mapy a ďalšie dôležité dokumenty možno bezpečne prepravovať vo vrecku zapínateľným zipsom na zadnej stene tašky.Benefity, o ktorých musíte vedieť:priestranná taška cez rameno produktová rada Helikon-Tex® Bushcraft Line® vyrobené z odolného materiálu rúčka pre prenášanie v ruke široký, nastaviteľný ramenný popruh úchyty kompatibilné s MOLLE vnútorný organizér na vybavenie integrované vrecko na fľašu bočný prievlak na sekeru otvorené vrecko na pílku alebo nôž ploché vrecko na zips na zadnej strane odolné WooJin® spony zipsy YKK® závesné "D" krúžky vnútorné vrecko vystlané velúrom kompatibilným s VIS® designované v spolupráci so Survivaltech.pl ľahká údržba
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie pánske brašne a tašky