Mohito.com recenzie, hodnotenia, skúsenosti

Pridať recenziu
anonym (12.03.2024)
Neodporúča
Oblečenie
Nie najlepsi prístup na kamenných predajniach konkrétna skúsenosť v Žiline..ohľadom reklamácie a celkového prístupu..sama som bola niekedy predavačkou ale toto akurát ničí meno firme! Inak ponuka top!
Petra (25.02.2024)
Neodporúča
Objednala som si šaty a opasok, pri ktorých bola doba dodania 1-8 dní. Šaty mi prišli po 10-tich dňoch, hodené v krabici bez akéhokoľvek ochranného obalu a dodacieho listu. Opasok mi vôbec nebol doručený! Objednávku som platila vopred. Keďže mi šaty prišli neskoro, vrátila som ich. Na nedodaný opasok som spísala reklamáciu podľa inštrukcií cez online formulár. Za šaty mi peniaze vrátili, avšak k opasku mi prišiel len email o zrušení reklamácie, s odôvodnením, že bola zamietnutá. Toto bola moja posledná objednávka z ich eshopu. Neodporúčam!
Soňa (20.02.2024)
Neodporúča
Tovar vrátený peniaze nikde. Balík stratia oni, no je to Váš problém. Nie prvýkrát, prvýkrát mi peniaze vrátili po viac ako 31 dňoch, kedy som ich samozrejme musela kontaktovať Ja, pretože mi peniaze neprišli. Teraz v dôsledku ich nepozornosti a stratu môjho balíka som prišla takmer o 40 eur.
Nina (24.01.2024)
Neodporúča
Zatial som len sklamana 😔
Najprv mi neprechadzala platba😠. Dovolat sa tam je cista maturita, aj tak vam neporadia.. Potom sama pridem na to ze sa da platit iba nejakou tretou verziou. Dalej cakam na tovar uz od platby 18.1.24. Dnes je 24.1.24 a tovar nikde! Medzi tym som si objednala z konkurencnej app veci, ktore mi dosli behom 1dna, aj som uz niektore vratila!! A este som zvedava na ten tovar, pretoze aj min. rok som asi 80% z neho vratila lebo na obrazku tie veci vypadaju inak ako v skutocnosti su to na kolene šite handry z lacnych materialov!
Nina (28.12.2023)
Neodporúča
Veci pekne ale ina komplikácií s objednaním
Po prihlásení sa nedalo zaplatiť
Musela som veci obiednať ako hosť a aj pri tom bol problém - musela som si vytvoriť novú emailovú adresu pretože na moji už bol účet vytvorený z ktorého sa nedalo objednať
Doručenie zadarmo na výdajne miesto (do obchodu) v Nitre sa nedalo
Prihlásila som sa aj cez iné zariadenie a aj napriek tomu mi kúpa nebola umožnená