Mohito.com recenzie, hodnotenia, skúsenosti

Pridať recenziu
Janka (02.12.2022)
Neodporúča
Objednala som si z tohto obchodu kožené rukavice, prišli mi, sú veľmi pekne až na to, že práva rukavica je kratšia ako ľavá. Voľným okom to vidno nie je, na ruke to však cítiť je. Šla som teda na internet do objednávok a požiadala som o reklamáciu, v reklamácii bola MOŽNOSŤ výmena, vrátenie,…keďže sa mi rukavice páčia zadala som výmenu, ide predsa o výrobnú chybu. Do pár sekúnd mi prišiel email, v ktorom bolo napísané že vrátenie prebehne formou, ktorú som vybrala a to je všetko, o výmene ani slovo. Napísala som preto email na zákaznícku podporu, keďže viem že v poslednej dobe je toto trend, ktorý niektoré obchody robia. Pani mi odpísala, že výmena nebude, že si musím rukavice objednať znova, oni mi len vrátia peniaze za tie prvé. Je to podľa mna celkom drzosť pretože, keby som sa nespytala na výmenu, čakám do Vianoc ako trubka na darček, ktorý mi nepríde. Ďalšia vec je tá, že keďže to nebola moja chyba, že tovar je poškodený, prečo by som si ho mala objednávať znova, a platiť dopravu na SVOJE náklady ZASE ?? Zasielkovna stojí 2,5€. To mi nepríde najmenej aj keď to je najlacnejšia verzia dopravy. Keby mi obchod preplatil aj dopravu ktorú som si platila už prvýkrát objednala by som si rukavice znova. Takýmto sposobom docielil iba to, že som zrušila reklamáciu rukavíc, rukavice si nechám, zakaždým keď ich budem mat oblečené budem na ne nadávať a už nikdy v tomto obchode nič nekúpim. Niektoré obchody naozaj v poslednej dobe ukazujú, čo pre nich zákazník znamená. Samozrejme, ze je jednoduchšie a aj pre ne menej nákladné vrátiť peniaze za tovar, pretože rátajú s tým ze si zákazník tovar zase objedná, oni peniaze tak či onak dostanú a nemusia tak platiť dopravu, tlieskam vám. Z mojej strany všetko. Vlastne nie všetko, ešte jedna vec, rukavice ktoré mi prišli bolo v troch farbách, tie moje mali na sebe dve zlate ozdoby ako jediné z týchto troch variantov, ostatne mali len jednu zlatu ozdobu. Po vybaveni, aby boli rovné ostatným som zistila ze druhu zlatu ozdobu zrejme vytrhli :D sú tam dve chutnucke malé dierky, a to som si všimla ešte predtým ako som si pozrela obrázok na internete či tam náhodou niečo nebolo :)
Františka (01.12.2022)
Neodporúča
Objednala som si peknú bielu blúzku so štrasom. Avšak po ručnom vypratí sa stalo to, že štras zhrdzavel a bolo po peknej bielej blúzke, ktorá má na sebe hnedé fľaky od hrdze. Najhoršie je, že nestála malé peniaze a takýto tovar sa už nedá vrátiť. Takže celkovo sklamanie a minúte peniaze za nič, teraz mi akurát stojí v skrini čisto nová blúzka s ,,doplnkovými,, fľakmi od hrdze.
Ľubica Dugovičová (07.11.2022)
Neodporúča
Dámy pozor, moja objednávka bola v priebehu týždňa po zaplatení vyhodotená ako zrušená, kvôli tomu, že ani jedna položka z objednaných nie je sladom a sú nedostupné. Mrzí ma, že sa to zákazník dozvie až dlho po tom, čo je tovar dávno zaplatený a človek čaká, že každú chvíľu príde balík. Ale čo je najlepšie už je tomu viac ako 14 dní, čo mi mali vrátiť peniaze a stále nič. Infolinka nefunguje, virtuálny chat si môže nechať majiteľ pre seba... ako zákazníka ma zaujíma reálna služba. Nenakupujem tu 1.krát ale kvalita služieb ide prudko dolu, čo je škoda. Ak mi peniaze nevrátia dievčence. Napíšem sem, aby som Vás varovala!
Katarina (08.10.2022)
Neodporúča
Vratit tovar cez kuriera je nemozne. Jednoducho nechodi, zbytocne volate na infolinku, tam slubia, ze ho poslu, co sa nestane. Nakoniec mi volal MESIAC!!!!! po vybranom termine. Uz si od nich v zivote nic nekupim, pretoze takto je to stale, nie je to vynimocna situacia
Jana (05.09.2022)
Neodporúča
veľký problém s vrátením tovaru prostredníctvom kuriéra - nedoporučujem.

Mohito.com novinky a výpredaje