Reserved.com recenzie, hodnotenia, skúsenosti

Pridať recenziu
Tomaš (27.10.2023)
Neodporúča
Prístup bývalých manažérov
Prístup novej manažérky v predajni v Trnave . Slečna Laura Blažovska ktorá si mysli o sebe že je najlepšia a najmúdrejšie manažérka . Slečna ktorá si každý týždeň dáva priepustky aby mala predĺžený víkend a mohla si oddýchnuť od tej “náročnej”Prace ktorú robí že sedí za kamerami a pije si kávičku . Absolútne nekorektný prístup ku kolegom ktorým vyčíta neskoré príchody do Prace a pritom sama si chodí do roboty ako na výlet a mešká , a čerešnička na šľahačke keď zazlieva zamestnancom zdravotne problémy ale ona keď je choručka nikto ju ani len kontaktovať nemôže . Slečna príde do pradenia čuduje sa že ma na stole väčší počet výpovedi . Thats all
Jana (12.09.2023)
Neodporúča
Oblečenie sa po prvom vyprati zbehlo. Reklamoval som ho a už 2 mesiace nemám z reserved žiadne info o reklamácii. Podľa všetkého stratili môj balík a teraz nekomunikujú.
anonym (28.08.2023)
Odporúča
Výborná a prehľadná komunikácia + sledovanie zásielky
Vierka (29.05.2023)
Neodporúča
Dlhe riflove saty
Dodacia doba bola vyse tyzdna, saty krasne sedia, no neskutocne ich citim po chemii, cista cina
Jana (21.03.2023)
Odporúča
Páči sa mi kvalita produktov v každej kategórii. Pomer cena a kvalita je úplne v poriadku. V zákazníckom účte mám prehľad o vytvorení objednávky a jej stave. Sú tam všetky faktúry, takže v prípade potreby je doklad vždy po ruke. Páči sa mi, že firma myslí aj na životné prostredie a pri vracaní tovaru postači ukázať doklad z telefónu. Netlačia faktúry do balíkov. Dodanie tovaru je v poriadku. Nie som človek, čo rieši veci na poslednú chvíľu. Vzhľadom na dobré skúsenosti s tovarom si na produkty kľudne týždeň počkám. S vrátením som nemala problém. Využívam vrátenie priamo v predajni. V prípade choroby si objednám kuriéra domov. V mojej lokalite sa do 2 dní zastaví a tovar prevezme.

Reserved.com novinky a výpredaje