Dámske plážové šľapky

Vitajte v módnom raji plážových šľapiek! Najnovšie kolekcie značiek Adidas, Zaxy alebo Crocs ponúkajú široký výber štýlov – od letných šľapiek na kline až po oslnivé plážové šľapky na platforme.

Dámske plážové šľapky

Štýl a komfort na pláži poskytnú letné šľapky na kline

V lete sú najlepšou voľbou letné šľapky na kline či platforme – módny kúsok, ktorý vám dodá šmrnc a zároveň poskytne potrebný komfort, či už ste na pláži, pri bazéne, alebo na chalupe. Ak preferujete neutrálne tóny, siahnite po kúskoch v hnedej, čiernej, bielej alebo béžovej farbe, ak dávate prednosť farbám, odporúčame fuchsiové šľapky, ktoré akoby vypadli z plagátu na film Barbie.

Náš tip

Plážové espadrilky s pevnou spletenou trávou

Ak hľadáte štýlové a ľahké šľapky, plážové espadrilky sú ideálnou voľbou. Vyznačujú sa materiálom z pevnej spletenej trávy, ktorá poskytuje trvanlivosť a pevnosť, takže sú nielen odolné, ale aj elegantné.

Plážové espadrilky sú skvelým doplnkom na letnú dovolenku, romantické prechádzky po pláži a ďalšie letné aktivity. Objednajte si ich ešte dnes a vytvorte si svoj osobitý štýlový vzhľad.

Plážové espadrilky s pevnou spletenou trávou
Plážové espadrilky s pevnou spletenou trávou
Plážové espadrilky s pevnou spletenou trávou

Oslnivé a pohodlné: plážové šľapky adidas

Plážové šľapky Adidas predstavujú skvelú kombináciu štýlu a pohodlia, ktorá vás bude sprevádzať na každom kroku. Vďaka ikonickému dizajnu a výrazným šťavnatým farbám sú skvelým doplnkom ako pre leňošenie na pláži, tak aj pre športové aktivity na brehu mora. Keďže sú vyrobené z kvalitnej gumy, ktorá je odolná voči vlhkosti a piesku, zaisťujú potrebnú stabilitu na každom povrchu.