Zlaté kabelky

Malá, veľká, listová kabelka či crossbody – zlatá je farbou luxusu a u kabeliek to platí dvojnásobne. Ukážte svoju nadčasovosť a originalitu, kúpte si aspoň jednu zlatú kabelku, ktorá okamžite upúta pozornosť a odovzdá informáciu o svojej majiteľke.

Zlaté kabelky

Malá zlatá kabelka dodá aj každodenným outfitom trochu lesku

Metalické odtiene sú aktuálne veľmi trendy! Zlatú ľahko skombinujete k oblečeniu neutrálnych farieb a hravo dosiahnete veľmi šik vzhľad aj počas bežných dní. Jednoduchý čierny, béžový či biely sveter s obľúbenými džínsami a čižmami oživíte zlatou kabelkou a hneď budete vyzerať ako z titulky módneho časopisu.

Náš tip

V štýle Bottega Veneta hitovky

Hitom posledných mesiacov je známa Bottega Veneta Cassete kabelka, ktorá je typická svojim štvorcovým vzorom. Tento ikonický dizajn budeme v obchodoch vidieť pravdepodobne aj ďalšie sezóny, a to v rôznych farbách.

Štvorcový vzor v zlatej verzii na štýl Bottega Veneta pôsobí veľmi luxusne a zároveň slávnostne. Navyše, vďaka veľkej obľube tohto prevedenia medzi rôznymi značkami nájdete podobné kabelky aj za dobrú cenu.

V štýle Bottega Veneta hitovky
V štýle Bottega Veneta hitovky
V štýle Bottega Veneta hitovky

Zlatá spoločenská kabelka je ako šperk s nádychom luxusu

Zlatá listová kabelka fantasticky doplní ikonické malé čierne šaty s čiernymi lodičkami a ak sa takto nahodená vyberiete na rande, nepochybujeme, že zožnete množstvo komplimentov. Chystáte sa do divadla či na výnimočnú udalosť a chcete zažiariť? Váš vzhľad do dokonalosti dotiahne zlatá večerná kabelka!