Chlapčenské saká a obleky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenské sako pridáva na elegancii

Aj malí nezbedníci sa občas musia obliecť ako gentlemani, zvlášť keď sa jedná o spoločenské či formálne akcie. Nie je hneď nutné kupovať frak alebo smoking, postačí elegantné sako, ktoré dodá každému chlapčekovi na elegancii a upravenosti, aj keby si k nemu mal obliecť obyčajné tričko a plátené nohavice.

Chlapčenský oblek na svadbu aj na tanečnú

Riaďte sa vždy vlastným citom pre jednotlivé udalosti a podľa toho voľte stupeň formálnosti, ktorý treba dodržať. Najmä, ak je chlapec v centre pozornosti, napríklad pri krstinách, ako nosič prstienkov na svadbe či tanečník na venčeku pri finále tanečnej, je vhodné zvoliť spoločenský oblek, ideálne aj s vestou. Ako pozvanému hosťovi mu bude stačiť pokojne športové sako a elegantné nohavice.

Na čo sa pri výbere sústrediť?

Sústreďte sa predovšetkým na rozmer v ramenách, ktorý musí vždy perfektne sedieť. Nesnažte sa kupovať zbytočne väčšiu veľkosť, aby dlhšie vydržala, oblek potom vyzerá neforemne a konečný výsledok by mohol pôsobiť až komickým dojmom. Dajte si radšej dostatok času na výber a starostlivo merajte, aby ste si spoločenské udalosti vždy užili.

Preskúmajte kategórii chlapčenské saká a obleky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské legíny, dievčenské športové teniskychlapčenské vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Primigi, Name it a Coccodrillo, objavujte nové e-shopy a obchody - Answear.sk a Aboutyou.sk alebo vyberajte podľa farieb.