Chlapčenské šľapky a žabky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Perfektná voľba na leto? Detské šľapky a žabky!

Ľahké topánky sú výbornou voľbou do horúcich letných mesiacov a obľúbení výrobcovia Adidas, Tommy Hilfiger či Birkenstock si dávajú veľmi záležať, aby získali práve vaše sympatie. Každoročne nájdete v nových kolekciách krásne kúsky, ktoré je možné nosiť nielen vo voľnom čase, ale pokojne aj do školy. A zďaleka sa nemusíte držať len obľúbených čiernych žabiek. Na výber je široká paleta veselých farieb.

Tie najľahšie topánky aké existujú

Šľapky a žabky sú obvykle z veľmi ľahkých materiálov. V ponuke tak nájdete gumové, korkové, ale aj kožené. Veľmi záleží na tom, kam sa v nich váš chlapček chystá vyraziť. Medzi úplne najobľúbenejšiu voľnočasovú obuv tohto typu patria bezpochyby gumové šľapky Crocs, možno ich totiž nosiť na záhradu, k vode, ale aj ako domácu obuv.

Keď nechce strácať čas zaväzovaním

Zháňate pre vášho raubíra topánky, ktoré ľahko obuje? Potom ste v správnej kategórii. Nech už sa rozhodnete pre klasické nazúvaky, papuče alebo žabky, to už je vecou osobného vkusu. Prednosti majú všetky takmer rovnaké. Ľahko sa čistia, noha v nich pekne vetrá a obuté sú prakticky hneď. Jediné, čo im možno vytknúť je, že sa môžu rovnako ľahko aj vyzúvať.

Preskúmajte kategórii chlapčenské šľapky a žabky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské športové tenisky, chlapčenské vychádzkové teniskychlapčenské mikiny cez hlavu čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Tommy Hilfiger, objavujte nové e-shopy a obchody - HUMANIC, Sportby.sk a Aboutyou.sk alebo vyberajte podľa farieb.