Dámske kozmetické tašky a zrkadlá

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Na všetky vaše nevyhnutnosti

Kozmetická taška symbolizuje nevyhnutnosť nielen na cestovanie. Svoje miesto nachádza aj v každodennom živote všetkých žien. Menšie taštičky sa hodia na uchovanie drobných pokladov, ako je napríklad rúž a hrebeň, väčšie kozmetické tašky využijete na skladovanie objemných prípravkov aj na dlhšie cesty. Samozrejmosťou je množstvo dizajnov, z ktorých si môžete vyberať.

Kompaktné zrkadlo do každej kabelky

Okrem kozmetickej tašky je nemenej dôležité aj kompaktné zrkadielko, vďaka ktorému si budete môcť kedykoľvek skontrolovať svoje líčenie a účes. V tejto kategórii nájdete vkusné kozmetické tašky a zrkadlá od najrôznejších značiek, ako je napríklad Calvin Klein, Guess alebo Wittchen. Tak sa pustite do výberu.

Preskúmajte kategórii dámske kozmetické tašky a zrkadlá a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie lodičky, dámske plátenkydámske casual nohavice čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Batoharen.sk, Londonclub.sk a Panskaelegancia.sk alebo vyberajte podľa farieb.