Dámske kruhové náušnice Daniel Wellington

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Daniel Wellington
Kategórie
Filtrovanie

Kruhové náušnice: doplnok pre každú príležitosť

Náušnicami sa ľudia zdobili už od pradávnych čias, kedy často slúžili ako ukazovateľ kmeňovej príslušnosti alebo spoločenského postavenia. Dnes ich vnímame ako dekoratívny doplnok, ktorý dotiahne náš vzhľad k dokonalosti. Či už si vyberiete zlaté alebo strieborné kruhové náušnice, vždy získate univerzálny kúsok, s ktorým zažiarite na pracovnej schôdzke aj na párty.

Náušnice z chirurgickej ocele pre alergičky

Snáď každá žena sa chce páčiť a minimálne občas sa ozdobiť pekným šperkom. Niektoré z nás ale trpia alergiami a nosenie šperkov zo zlata či striebra nám spôsobujú problémy. Našťastie existuje riešenie aj pre alergikov – kruhové náušnice z chirurgickej ocele, ktoré sú rovnako krásnym doplnkom ako tie z ostatných materiálov a ich nositeľke nespôsobia nežiaduce alergické reakcie.

Ideálny darček pre všetky vekové kategórie

Lámete si hlavu s výberom darčeka pre manželku, dcéru, mamičku, babičku či kamarátku? Kruhové náušnice sú ideálnym darčekom, ktorý poteší každú ženu. Ak si nie ste pri výbere istí, zvoľte menšie a decentnejšie strieborné či zlaté kruhy, s ktorými nikdy nemôžete šliapnuť vedľa. Ak chcete darčeku dodať luxusnejší nádych, poobzerajte sa po kruhoch ozdobených krištáľmi Swarovski.

Preskúmajte kategórii dámske kruhové náušnice a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske náhrdelníky, dámske prstenedámske náramky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Daniel Wellington, objavujte nové e-shopy a obchody - Modivo, Aboutyou.sk a Bezvasport.sk alebo vyberajte podľa farieb.