Detské parfémy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Detský parfém: vôňa určená pre najmenších

Ak ste niekedy pristihli svojho potomka, ako na seba strieka váš Versace parfum, určite nám dáte za pravdu, že zaobstarať mu vlastný detský parfum rozhodne nie je od veci. Detský parfém ale nie je len o úspore vášho vlastného parfumu, je tiež o bezpečnosti a vhodnosti pre citlivú detskú pokožku, ktorá si vyžaduje inú kozmetiku ako tú pre dospelých.

Ako vybrať parfém pre deti? Zamerajte sa na zloženie

Ako sme už spomínali, detská pokožka je citlivejšia ako pokožka dospelých, čomu sú detské vône prispôsobené. To znamená, že sú nedráždivé, iba ľahko parfémované a založené na vode, nie na alkohole. Pred uvedením na trh navyše prechádza prísnym testovaním. Dajte si však pozor a svoj nákup robte vždy iba v overenom obchode.

Aké sú najobľúbenejšie detské vône?

Či už vyberáte parfém pre dievčatá alebo detský parfém pre chlapcov, určite nešliapnete vedľa, keď sa budete riadiť estetickým dojmom a vyberiete flakón s obľúbenou rozprávkovou postavičkou vášho dieťaťa. U dievčat je to napríklad parfém pre deti Frozen či Hello Kitty, chlapcov poteší Spiderman. Neutrálnou voľbou je detský parfém Spongebob, tie najmenšie potom nadchne Unicorn.

Preskúmajte kategórii detské parfémy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské členkové topánky, chlapčenské členkové topánkychlapčenské mikiny cez hlavu čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Disney, Barbie a Chicco, objavujte nové e-shopy a obchody - Notino.sk alebo vyberajte podľa farieb.