Dievčenské plátenky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Dievčenské plátenky: trendy, pohodlné, všestranné

Plátenky majú mnoho rôznych tvárí, ale ich spoločnými prednosťami je maximálne pohodlie a minimálna hmotnosť. Na nohe ich vaše dievčatko sotva ucíti, preto si ich rýchlo zamiluje. Ich najväčšou výhodou je, že sa hodia úplne ku všetkému - k sukniam, šatám, kraťasom aj nohaviciam. Možno ich nosiť do školy, na výlet aj na vonkajšie radovánky s kamarátmi, všade sú doslova na nezaplatenie.

Prečo sú práve plátenky také obľúbené?

Najčastejšie majú plátenný zvršok a gumovú podrážku, občas aj spevnenú špicu, aby sa predĺžila ich životnosť. Čo sa týka výberu vhodného motívu, existuje toľko rôznorodých variantov, že je takmer nemožné vybrať tie najkrajšie. S flitrami, čipkou, zaujímavou potlačou, mašľami, korálkami, kvetinami, už zostáva len sa rozhodnúť.

Hviezdne plátenky, ktoré vydržia

Medzi plátenkami vládne jednoznačne značka Converse, ktorá sa už stala ikonou, a je tiež najviac napodobňovanou. Niet sa čomu diviť, jej osobitý strih topánok s hviezdnym logom je totiž vždy zárukou spokojnosti, bez ohľadu na to či zvolíte červené, čierne či biele. Ďalším fenoménom súčasných dievčenských trendov, ktorým iste prepadne aj vaša princezná, sú plátenky s Mickey Mousom. Tak ktoré zvíťazia dnes?

Preskúmajte kategórii dievčenské kecky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské mikiny cez hlavu, dievčenské členkové topánkydievčenské športové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Tommy Hilfiger, objavujte nové e-shopy a obchody - HUMANIC, BIBLOO.sk a CCC alebo vyberajte podľa farieb.