Dievčenské pokrývky hlavy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pletené čelenky a zimné čiapky pre malé aj väčšie slečny

Akonáhle začnú slnečné lúče slabnúť, je na čase porozhliadnuť sa po zimnom vybavení. Na chladné dni je ideálna pletená čelenka na zimu, v tuhých mrazoch spoľahlivo zahreje poriadna zimná čiapka. Ak sa chystá vaša malá slečna na hory, najlepšou ochranou proti nevľúdnemu počasiu je detská kukla.

Detské šiltovky = nevyhnutná ochrana pred slnkom

Ako deti najlepšie ochrániť pred slnkom? Jednou z najlepších možností na šport a voľný čas sú detské šiltovky. Keďže sú šiltovky obvykle nastaviteľné, skvele sadnú bez toho, aby škrtili, alebo naopak padali. Slečny a dievčatá určite ocenia aj možnosť prevlečenia copu. Pekné detské šiltovky nájdete napríklad pri značkách Tommy Hilfiger, New Era alebo Art of Polo.

Jasná voľba pre sviatočné príležitosti? Klobúk!

Počas leta sa nájde množstvo rodinných či spoločenských udalostí, na ktoré sa treba vyparádiť – bez ohľadu na vek. Potom prichádza na rad slamený klobúk pre deti, ktorý premení každé dievčatko na roztomilú princeznú. Alternatívou je plátený klobúk, ktorý využijete nielen na slávnostné príležitosti, ale aj na bežné nosenie.

Preskúmajte kategórii dievčenské pokrývky hlavy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské mikiny cez hlavu, chlapčenské športové teniskydievčenské členkové topánky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Decathlon.sk, Freetextil.sk a CoolTopanky.sk alebo vyberajte podľa farieb.