Kontúrovacie ceruzky na pery

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Objemné, súmerné či výrazné pery? Pomôže kontúrovacia ceruzka

Ceruzka na pery. Prehliadaný spojenec vášho rúžu, ktorý aj z obyčajného produktu za pár eur vykúzli dlhotrvajúci, a ešte vám pritom vylepší tvar pier. Naučte sa pár maskérskych trikov a vaše pery budú dokonalé. Pre prípad, že rada meníte farebné odtiene a nechcete riskovať, že sa vám farba rozpije, vyskúšajte transparentnú kontúrovaciu ceruzku.

Ako používať ceruzku na pery?

Ako štartovaciu čiaru berme dokonale vyživené pery, na ktoré sa všetky vrstvy ľahko chytia. Začnite korektorom, ktorý nanesiete okolo pier a jemne prepudrujete, potom pery obtiahnite kontúrovacou ceruzkou, a následne ich kompletne vyfarbite. Na takto pripravené pery naneste rúž štetcom. Akonáhle sa vám rúž začne utierať, kontúrka zakryje najväčšie škody, než ich stihnete napraviť.

Ceruzka namiesto rúžu? Tipy pre každého

Potrpíte si na prirodzenosť a vytrvalosť každého produktu? Zapátrajte po vodeodolnej ceruzke na pery, ktorá sa dá použiť aj namiesto samotného rúžu a z pier nezmizne prakticky až do odlíčenia. Ideálna bude nejaká v jemnom odtieni podobnému vašej prirodzenej farbe pier. Skvele vyzerá len ľahko pretretá balzamom, navyše je ideálna ako cestovné líčidlo.

Preskúmajte kategórii kontúrovacie ceruzky na pery a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie lodičky, dámske poločižmydámske vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Sisley, Dolce & Gabbana a Givenchy, objavujte nové e-shopy a obchody - FAnn.sk, Vivantis.sk a DrMax.sk alebo vyberajte podľa farieb.