Jojobový olej My Australia 30ml

Jojobový olej My Australia 30ml
Čisto prírodná austrálska jojoba na tvár a telo.
Medzi hlavné schopnosti austrálskej jojoby patrí hydratácia a výživa pokožky - pokožka je hydratovaná až 8 hodín. Je vhodná na citlivú a problematickú pleť so sklonmi k akné. Jojoba je prirozene bohatá na vitamíny A, D, E a omega 6 a 9. Omega 9 v spolupráci s omega 6 pôsobia ako stavebný prvok v kožných bunkách a posilňujú povrchové vrstvy pokožky, ktorá je vďaka nim hladšia, zdravšia a na pohľad mladšia. Pre svoje skvelé ukľudňujúce vlastnosti je ideálna pre suchú, dehydratovanú, začervenanú alebo podráždenú pokožku. Nebojte sa ju však používať na všetky typy pleti.
Čo je to JOJOBA?
Jojoba nie je olej, ale tekutý ester vosku, ktorý sa rastlinne najviac približuje k prirodzenému oleju obsiahnutom v našej pokožke. Dokáže prenášať aktívne prírodné zložky z našich produktov hlboko do pokožky.
Jednoznačné výhody

100% bezpečné a čisté zloženie,
100% vegánske zloženie,
100% austrálska výroba,
100% bez testovania na zvieratách.


Spoločnosť My Australia sa zaoberá dovozom prvotriednej austrálskej a novozélandskej prírodnej kozmetiky. V sortimente spoločnosti nájdete značky Botáni, The Jojoba Company (obe sú 100% prírodné a vegánske) a Wild Ferns. Všetky produkty, ktoré spoločnosť predáva, boli otestované priamo jej zakladateľmi, prípadne ich rodinnými príslušníkmi, a v predaji sú len produkty, ktoré prešli náročným výberom a priniesli spokojnosť s výsledkami. Napriek tomu, že ceny produktov sú o niečo vyššie, môžete si byť istí, že vám vystačia na dlhú dobu, a ich výsledky na vašu pleť a telo budú dlhodobé a bez akýchkoľvek chemikálií.
Všetky produkty sú netestované na zvieratách, a sú balené čo najekologickejšie, podľa možnosti do skla.

Použitie
Produkt aplikujte do vlhkej, umytej pokožky pleti, zvýšite tak jeho vstrebateľnosť. Používajte ráno a večer pred nanesením pleťového krému. Vyhnite sa okoliu očí.

Zloženie
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie pleťové oleje