Starostlivosť o dámsku pleť

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Ako vyzerá zdravá pleť?

Zdravá pleť má svieži, rovnomerný odtieň bez viditeľných vyrážok, škvŕn alebo iných problémov. Je hladká, dostatočne hydratovaná a pružná, čo znamená, že sa po stlačení ľahko vracia do pôvodného stavu. Zdravá pleť tiež produkuje dostatočné množstvo mazu, aby zostala hydratovaná a chránená pred vonkajšími škodlivými vplyvmi, ako je UV žiarenie a voľné radikály.

Ako by mala vyzerať každodenná starostlivosť o pleť?

Správne čistenie pleti by malo byť súčasťou každodenného rituálu. Začnite tým, že si tvár opláchnete vlažnou vodou, aby sa póry otvorili. Potom použite prípravok na čistenie pleti a jemne ho vmasírujte. Nasleduje masáž a opláchnutie čistou vodou, aby došlo k odstráneniu všetkých zvyškov čistiaceho prípravku. Na záver použite hydratačný krém, ktorý udrží pokožku hydratovanú a sviežu.

Najčastejšie chyby v starostlivosti o pleť?

Jednou z najčastejších chýb pri starostlivosti o pleť je používanie produktov, ktoré nie sú vhodné pre váš typ pleti. Ďalšou častou chybou je používanie produktov s agresívnymi zložkami, ako je alkohol, ktoré môžu pokožku vysušovať a dráždiť. A zabudnúť nesmieme ani na nedodržiavanie správneho postupu pri čistení pleti, zlý životný štýl, nedostatok spánku, stres a nevhodnú stravu.

Preskúmajte kategórii starostlivosť o dámsku pleť a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie lodičky, dámske plátenkydámske casual nohavice čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Sisley, Dior a Styx, objavujte nové e-shopy a obchody - Grizly.sk, Venira.sk a Bionatural.sk alebo vyberajte podľa farieb.