Čistiace pleťové krémy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Čistiaci krém na suchú aj mastnú pleť

Základom pre kvalitnú pleť bez známok nedokonalostí nie je drahá dekoratívna kozmetika, ale pravidelné a starostlivé čistenie. Či si na pomoc vezmete čistiaci krém alebo čistiaci gél na tvár, to je už čisto na vás. Pri výbere však zohľadnite aktuálny stav svojej pleti a nebojte sa prípravky striedať. Nie je nijako neobvyklé, keď je v zime pleť vysušená a v zime zase mastná a vyžaduje pravidelné čistenie.

Hodí sa pre mňa čistiaci krém na tvár?

Krém býva vhodnejší na jemné čistenie citlivej či zrelej pleti, gél sa naopak hodí na hĺbkové čistenie mastnej a problematickej pleti. Pri výbere odporúčame zvoliť krém od dôveryhodnej značky a čítať si zloženie produktu, aby ste sa uistili, že neobsahuje zložky, ktoré by mohli vašu pokožku dráždiť. Obľúbené sú čistiace krémy Chanel alebo Sisley. Raz týždenne si potom môžete dopriať hĺbkové čistenie pomocou peelingu.

Pre koho je určený čistiaci gél na pleť?

Pri výbere krému na čistenie pleti by ste mali zvážiť nielen typ pleti, ale aj svoje špecifické potreby, ako je napríklad potreba hydratácie, odstraňovania make-upu alebo potreba regulovať tvorbu akné. Tieto informácie vám pomôžu nájsť krém, ktorý najlepšie splní vaše požiadavky. Čistiace gély Mixa sú vhodnou voľbou pre mladistvú a problematickú pleť, čistiace gély Bioderma a Neutrogena zase pre citlivú pleť.

Preskúmajte kategórii čistiace pleťové krémy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske svetre klasické, dámske mikinydámske košele čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Sisley, Dior a Revolution, objavujte nové e-shopy a obchody - Grizly.sk, Tenife.sk a Benulekaren.sk alebo vyberajte podľa farieb.