Pleťové krémy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pleťový krém s SPF vs. pleťový krém na zimu

Ak chcete spomaliť procesy starnutia, vyhladiť vrásky alebo hydratovať pleť, je používanie pleťového krému nevyhnutné. Dobre ale vyberajte zloženie, ktoré bude vyhovovať vašej pleti. A pozor! Pleťový krém s SPF 30 alebo 50, ktorý ste tak milovali v lete, na zimu rozhodne stačiť nebude. Rovnako tak pamätajte aj na hormonálne výkyvy a prípadné zmeny pleti, ako je pigmentácia a akné.

Ako si vybrať pleťový krém?

V zásade máte na výber z troch kategórií pleťových krémov podľa typu. Krém na mastnú a problematickú pleť musí byť zmatňujúci, ideálne aj prírodný. Krém na suchú a citlivú pleť by mal mať upokojujúci efekt a zrelá pleť si zaslúži správnu starostlivosť o vrásky, preto je ideálny napríklad krém s kyselinou hyalurónovou. Najlepšie je pred samotným nanesením krému použiť aj pleťové sérum.

Vrstvite pleťové produkty správne

Nanášate krém iba na tvár? Chyba! Rovnakú starostlivosť si zaslúži aj váš krk a dekolt. Venujte im rovnakú pozornosť a odmena v podobe mladistvého a sviežeho vzhľadu vás neminie. Pleť starostlivo vyčistite, raz týždenne jej doprajte peelingmasku, použite vhodné sérum a striedajte nanášanie krémov s olejmi. Pleťový olej sa hodí najmä pre nočnú starostlivosť, aby ste sa prebudili do svojho krajšieho ja.

Preskúmajte kategórii pleťové krémy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske mikiny, dámske košelelodičky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Sisley, Dior a Styx, objavujte nové e-shopy a obchody - Soaphoria.sk, Zuzino.sk a Canatura.com alebo vyberajte podľa farieb.