Pánske cestovné tašky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pánska cestovná taška na business trip

Cestujete často za prácou na pár dní a vaša práca si vyžaduje elegantný a reprezentatívny look? Potom sa pre vás hodí elegantná kožená cestovná taška v hnedom alebo čiernom prevedení. Z letiska tak môžete pokojne vyraziť priamo na pracovnú schôdzku. A kde sa taká elegantná cestovná taška zháňa? Veľký výber nájdete napríklad u Wittchen, Enrico Benetti alebo Calvin Klein.

Ktorá cestovná taška je najpraktickejšia?

Malá cestovná taška je ideálna pre krátke cesty na jednu alebo dve noci. Nie je príliš ťažká, a tak ju ľahko unesiete v ruke. Veľká cestovná taška, ktorá sa hodí na dlhšie cesty, nemusí byť na prenášanie v ruke úplne ideálna. Vhodnejšia je cestovná taška cez rameno a najlepšie potom cestovná taška na kolieskach, ktorá je najpohodlnejším riešením zo všetkých.

Cestovná taška: ideálna príručná batožina

Zháňate batožinu, ktorá je vhodná ako príručná do lietadla? Cestovná taška je ideálna - nie je problém ju stlačiť, a tak sa nemusíte báť, že kvôli pár milimetrom navyše budete doplácať čiastky rovnajúce sa cene letenky. Zároveň je cestovná taška dostatočne objemná, takže do nej uložíte množstvo vecí, ktoré budete mať vždy po ruke. Naopak sa príliš nehodí ako odbavená batožina, a to najmä kvôli riziku poškodenia.

Preskúmajte kategórii pánske cestovné tašky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske mikiny, pánske svetrepánske tréningové topánky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Tommy Hilfiger a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - Factcool.sk, 4camping.sk a Modivo alebo vyberajte podľa farieb.