Pánske funkčné ponožky a podkolienky

Pánske spodné prádlo a ponožky
Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Vrstvenie je základ tepelného komfortu

A základom vrstvenia je kvalitná funkčná bielizeň, ktorá vytvorí podklad pre ďalšie oblečenie, ako sú tričká, mikiny, nohavice a ďalšie. Medzi základné kúsky, ktoré by nemali chýbať vo výbave všetkých milovníkov zimných a letných športov, patria funkčné ponožkypodkolienky, ktoré odvádzajú pot z tela a zamedzia tak nielen tepelnému diskomfortu, ale aj kožným problémom.

Ako si vybrať funkčné ponožky a podkolienky?

Potešenie zo športu sa môže nepekne pokaziť v prípade, že si vyberiete nevhodnú či nekvalitnú funkčnú bielizeň. Zle zvolené funkčné ponožky môžu mať dokonca vplyv na výdrž vašej outdoorovej obuvi – nadmerná vlhkosť totiž topánkam škodí. Pri výbere sa zamerajte na správnu veľkosť, elasticitu, spôsob šitia špičiek a materiál, ktorý je pre funkčné ponožky a podkolienky obzvlášť dôležitý.

Funkčné ponožky a podkolienky podľa športu a obdobia

Každý šport má svoj špecifický pohyb, ktorý zaťažuje rôzne časti tela rôznym spôsobom. Preto by ste mali funkčnú bielizeň vyberať aj podľa ročného obdobia a športu, ktorý prevádzkujete. V našej ponuke nájdete pánske funkčné ponožky a podkolienky pre beh, cyklistiku, lyže a snowboard, turistiku, futbal a fitness.

Preskúmajte kategórii pánske funkčné ponožky a podkolienky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske casual nohavice, pánske svetrepánske elegantné košele čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Tommy Hilfiger, objavujte nové e-shopy a obchody - Queens.sk, Aboutyou.sk a Fan-store.sk alebo vyberajte podľa farieb.