Pánske workery

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Workery: základ každého štýlového botníku

Pánske workery sa už pred mnohými rokmi stali módnou stálicou v takmer každom pánskom botníku. Jedná sa o veľmi všestrannú pánsku obuv, ktorá vyniká svojou praktickosťou, pohodlím a jednoduchou kombinovateľnosťou so zvyškom outfitu. Vybrať si možno od tých najelegantnejších vyrobených z kože, až po trendy hipsterské.

Od uhladenej elegancie po výrazný experiment

Ich kúzlo spočíva v tom, že sú obuvníckym chameleónom. Sú veľmi praktické pre každú príležitosť a líšia sa iba vo svojom štýle. Siahnuť môžete po drevorubačských Dockers by Gerli, športovejších Timberland alebo napríklad kožených, textilných, gumových, hrejivých zimných aj ľahších pre teplejšie mesiace. A že je ponuka skutočne široká.

Pracovné topánky na každý deň

Workery skrátka nikdy nie sú šliapnutím vedľa a so svojou univerzálnosťou sa zavďačia všetkým vekovým kategóriám aj štýlom obliekania. Už dávno to nie sú len topánky do práce, módny diktát ich povýšil na každodenného štýlového parťáka pre každého muža, chlapca, aj pána v rokoch. Môžete ich teda skombinovať napríklad so slim džínsamikošeľou. Pokiaľ hľadáte pohodlie a štýl v jednom, workery sú pre vás to pravé.

Preskúmajte kategórii pánske workery a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske bežecké topánky, pánske mikinypánske elegantné košele čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - MetalShop.sk, HUMANIC a Top-armyshop.sk alebo vyberajte podľa farieb.