Podväzkové pásy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Buďte sexi, zvodná a sebavedomá

Podväzkový pás je súčasťou eroticky ladenej spodnej bielizne. Ide o látku, ktorá slúži na upevnenie podväzkových šnúrok vedúcich zo stehien. Takto sa podväzky zafixujú a zároveň vznikne dokonale zvodný komplet. Podväzkové pásy sú najčastejšie krajkové a polopriehľadné. Čo sa farieb týka, prevláda tu čierna, bielačervená. Chcete zvýrazniť vašu ženskosť? Ideálny bude podväzkový pás s kovovými prackami v retro štýle.

Ako nosiť podväzkový pás?

Nosenie podväzkového pásu je pomerne jednoduché. Látka je často veľmi ľahká a vzdušná – pokiaľ máte správnu veľkosť, nemalo by vás nikde nič tlačiť. Pás je umiestnený v oblasti vášho bruška a pása, pričom jednotlivé modely sa môžu trochu líšiť, napríklad vysoký podväzkový pás zaberie väčšiu plochu vášho tela. Po zaháknutí šnúrok z podväzkov je podstatné, aby ste sa cítili pohodlne.

Zlaďte podväzkový pás so spodnou bielizňou

Či už vyberáte podväzkový pás pre seba, alebo ste muž, ktorý hľadá darček pre svoju ženu, nezabudnite aj na zvyšok sexi kompletu. Podväzkový pás je možné kúpiť samostatne alebo rovno ako set s podväzkami. Chýbať by vám ale nemali ani zvodné nohavičky a padnúca podprsenka. Aby bol komplet harmonický, odporúčame voliť iba jednu farbu. Prezrite si našu ponuku a otvorte dvere fantázii!

Preskúmajte kategórii podväzkové pásy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske casual nohavice, dámske plátenkylodičky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Julimex, Obsessive a Lascana, objavujte nové e-shopy a obchody - Factcool.sk, Modivo a LaNotte alebo vyberajte podľa farieb.