Bonky recenzie, hodnotenia, skúsenosti

Pridať recenziu
Teri (19.01.2022)
Neodporúča
Objednávku som realizovala a zaplatila 19.11.2021 a doteraz som nič nedostala, tak isto ako tu už uvádzajú na moju otázku kde je tovar mi stále odpisujú to isté. Určite neodporúčám tuto firmu. Nikdy viac už cez nich nič neobjednám. Keby som vedela ,že to je s Azie a nie na sklade ako oni uvádzajú tak za polovičnú cenu to mám doma aj z Ali a nie takto sa toho domáhať a nič z toho.Určite neodporúčam.
Lenka (18.01.2022)
Neodporúča
Tovar som objednala a následne zaplatila 22.11.2021 do dnešného dňa som objednaný tovar nedostala a komunikácia s firmou je neskutočná. Už na tretí mail som dostala stále tú istú odpoveď " doba dodania 10-40 dní. Prečo to rovno neuvedú pri objednávaní tovaru, kašlala by som na celú ich firmu. Najhoršie, že človek sa nejde ani dostať k nejakému telefonickému kontaktu na firmu. Dávajte si pozor na túto firmu, je to najhoršia spolupráca akú som kedy zažila!!!!!!!!!!!!!!!
Roman (09.01.2022)
Neodporúča
nič
tovar vraj skladom čo nie je pravda....
Lenka (08.01.2022)
Neodporúča
Nič som nenašla čo sa mi páčilo, jedine jeden tovar mikina pre syna
Zlá komunikácia, stále dokola tá istá odpoveď poslaná. Tovar som objednala synovi v októbri k narodeninám, tovar neprišiel ani na vianoce. Žiadala som vrátiť peniaze, pri objednávke mi nebolo pridelené žiadne objednávacie číslo, ale peniaze sa strhli hneď. Keď som žiadala odpoveď, prišlo len že nevedia, zaručiť dodanie, že to môže trvať dlhšie a keci okolo toho. Je január a stále nič. Na 5ty mail mi ani už nik neodpísal. Veľmi som nahnevaná ako ľudia podvadzaju a zavádzajú ľudí. Hlavne ze píšu ze je tovar skladom.
Vlasta (20.12.2021)
Neodporúča
Vsetko zle,dodacia lehota 2 mes. Zlu velkost poslali, mala som obj. Zimnu bundu M.prisla mi XL,zly material, fotka nezodpoveda skutočnosti, na dotaz posielaju ten isty mail,najhorsia inter.kupa.Moja chyba,ze som si skor neprecitala recenzie. Varujem kazdeho od kupi z tejto stranky.

Novinky a výpredaje na Modio.sk