Sťahovacie pásy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Sťahovací pás vám dodá expresné sebavedomie

Zaobstarali ste si nádherné šaty, ale tak nejako cítite, že by to do nich chcelo dokonalú postavu bez drobných nedostatkov? Schovajte pod ne sťahovací pás a dajte vašej postave skutočne vyniknúť bez hodín strávených v posilňovni. Uvidíte, že vaša sebadôvera vyletí strmo nahor.

Po pozostatkoch tehotenstva ani chýru

Ak sa vaše bruško po pôrode nie a nie zatiahnuť do pôvodného stavu, vyskúšajte popôrodný sťahovací pás. Ten primeraným tlakom pôsobí na povolené svaly a znižuje riziko vzniku diastázy, vďaka tomu má pozitívny vplyv na zdravie aj estetický vzhľad. Používať ho môžete ako po fyziologickom pôrode, tak po cisárskom reze.

Cvičenie s dvojitým účinkom

Sťahovací pás odvedie výbornú službu priamo pri cvičení, kedy potrebné partie intenzívne zahrieva, a tým účinnejšie spaľuje tuk uložený v tejto oblasti. Možno tak smelo tvrdiť, že sťahovací pás je niekoľkonásobná výhra. Navyše tým, že je prakticky neviditeľný, môže byť vašim malým tajomstvom krásy. Vy môžete zatiaľ vyzerať dokonale za každých okolností a užívať si obdivné pohľady okolia už dnes.

Preskúmajte kategórii sťahovacie pásy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske poločižmy, crossbody kabelkydámske kardigany čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Bas Bleu, Julimex a Dorina, objavujte nové e-shopy a obchody - LaNotte alebo vyberajte podľa farieb.