Barefoot papuče

Detské barefoot papuče rešpektujú tvar nohy a vďaka ohybnej a mäkkej podrážke neobmedzujú nohy v pohybe. Vyberte si z našej ponuky kvalitných značkových modelov pre široké aj úzke nôžky na doma, do školy či škôlky.

Barefoot papuče

Zdravé obúvanie pre detské nôžky

Barefoot nie je len módny trend, ak chcete svojmu dieťaťu dopriať nezávadné topánky, ktoré mu nebudú stláčať prsty k sebe a vytvárať haluxy, barefoot je dobrá voľba. Ak hľadáte dieťaťu papuče do školy barefoot, v závislosti od typu nohy môžete vyberať z populárnych značiek Baby Bare, Beda, Froddo, Milash či Jonap.

Náš tip

Ako vybrať barefoot papuče pre deti?

Zmerajte dieťaťu nohy, aby ste vedeli, či má dieťa úzku, normálnu alebo širokú nohu a na aké značky sa zamerať. Aby mohla nôžka správne pracovať, nezabúdajte na vhodný nadmerok do dĺžky, približne 1 cm. Dôležitý je i nadmerok do šírky aspoň 2 mm.

Detské papuče barefoot musia sedieť dobre okolo členku a na priehlavku a kopírovať tvar nohy.

Jednofarebné, ale aj pestré modely papučiek

Výrobcovia barefoot papučiek myslia nielen na funkčnosť, ale aj na pútavý dizajn. Svojmu dieťaťu tak môžete dopriať krásne minimalistické modely v štýlových pastelových odtieňoch a sýtych jednofarebných variantoch, alebo s potlačou obľúbených zvieratiek, autíčok, kvietkov, srdiečok a ďalších motívov.