Svadobné tenisky

Ani svadba nemusí byť utrpením pre vaše nohy. Aktuálnym trendom sú svadobné tenisky, v ktorých strávite svoj deň v pohodlí, a navyše budete vyzerať štýlovo. A ako tenisky na svadbu vybrať a ako ich zladiť?

Svadobné tenisky

Svadobné šaty a tenisky? Pokojne!

Máme ich zafixované ako ležérnu či športovú obuv, ale skvelú službu odvedú aj vo váš veľký deň. Áno, počujete správne, tenisky je možné nosiť aj na svadbu. Svadobné tenisky vyzerajú veľmi štýlovo, a navyše vás po celodennom pobehovaní medzi hosťami nebudú bolieť nohy. Najviac sa hodia na svadby menej formálneho charakteru vonku v prírode, v stodolách a dreveniciach.

Náš tip

Najlepšie svadobné topánky pre váš veľký deň?

Najviac štýlové sú jednoznačne biele svadobné tenisky Converse, siahnuť ale môžete aj po jemne ružových, červených, fialových či zelených. Pri neformálnej svadbe sa fantázii medze nekladú, a tak môžete bez obáv prejaviť svoju osobnosť.

Ak chcete obutie so slávnostnejším nádychom, budú veľmi pekné svadobné čipkové tenisky alebo tenisky so striebornými detailmi, trblietkami, perličkami alebo kvietkami. Pokiaľ také tenisky nezoženiete, môžete si ich pokojne ozdobiť sama. Veľmi dobre budú vyzerať aj svadobné tenisky na platforme.

Najlepšie svadobné topánky pre váš veľký deň?
Najlepšie svadobné topánky pre váš veľký deň?
Najlepšie svadobné topánky pre váš veľký deň?

Ako nosiť a s čím zladiť tenisky na svadbu?

Rozhodli ste sa pre tenisky, ale chcete dodržať slávnostný nádych? Vymeňte obyčajné šnúrky za čipkované či šifónové stuhy, ktoré budú farebne ladiť s kyticou, dekoráciami na vašom svadobnom stole, ozdobami vo vlasoch alebo s lakom na nechty. Pre štýlové svadobné fotografie sa potom výborne hodí kožený krivák, ktorý do tejto kombinácie zapadá úplne perfektne.