Dámske ponožkové tenisky

Teniskové šialenstvo pokračuje! Najnovší trend? Ponožkové tenisky. Tieto topánky sú vyrobené zo strečového materiálu, to znamená, že sa dokonale prispôsobia vašim nohám. Navyše sú praktické, pohodlné a skutočne trendy. Vybrať si môžete čierne, biele aj farebné prevedenie.

Dámske ponožkové tenisky

Čo sú ponožkové tenisky?

Tiež trpíte na pľuzgiere z nových topánok? Obujte pohodlné ponožkové tenisky, teda kombináciu tenisiek s pružným zvrškom obopínajúcim nohu ako ponožka a môžete si ísť pokojne aj zabehať. Pružná látka sa veľmi dobre prispôsobí nohe, preto sa vám nikdy nestane, že by vás tieto topánky nepríjemne odierali. Štýlové ponožkové tenisky zoženiete napríklad u značiek Nike, Calvin Klein či Michael Kors.

Náš tip

Módne lekcie pre začiatočníčky

Nalákali sme vás na tento nevšedný trend? Nemusíte sa hneď púšťať do zbesilých punkových kreácií, stačí si zaobstarať vzdušné športové tenisky s perforovaným zvrškom v bielom prevedení.

Získate nevšednú verziu topánok, ktorá sa skvele kombinuje! Len si k tomu ako bonus užijete mimoriadné pohodlie a nevšedný design.

Módne lekcie pre začiatočníčky
Módne lekcie pre začiatočníčky
Módne lekcie pre začiatočníčky

Ponožkové tenisky hýbu svetom módy

Občas sa v slovenskom módnom rybníčku uchytí aj extravagantnejší trend – práve také sú ponožkové tenisky. Pokiaľ chcete experimentovať, nemusíte dokonca zostať len pri teniskách. Trendy fandia aj ponožkovým čižmám a lodičkám, a že je naozaj o čo stáť, vás presvedčia svojim vzhľadom a variabilitou.