Dámske kožené tenisky

Koža sa na výrobu obuvi používa odpradávna a ani tenisky ako legenda medzi športovo-elegantnou obuvou nie sú výnimkou. U nás nájdete dámske kožené tenisky luxusných aj dostupnejších značiek, ktoré si užijete po celý rok.

Dámske kožené tenisky

Štýlové kožené tenisky doplnia každý outfit

Na kožených teniskách je skvelé, že sa dajú nosiť prakticky k čomukoľvek. Niektoré modely dobyli módny svet, napríklad také Adidas kožené tenisky alebo Converse tenisky kožené sa na výslní držia už roky. Vyberte si farbu a štýl podľa chuti: hľadáte model na platforme, členkové, alebo túžite po páre ligotavých kožených tenisiek, ktoré nik neprehliadne?

Náš tip

S čím kombinovať čierne kožené tenisky?

Čierne tenisky spárujete ľahko, sú praktické, preto sú veľmi populárne.

Výborne vyzerajú k čiernym alebo sivým úzkym džínsom a grafitovému kabátu. Pohodový každodenný outfit k nim vyskladáte aj s jednofarebným oversized svetrom a čiernym legínam. Zaujímavé čierne tenisky s trblietavými detailmi okamžite dodajú vášmu vzhľadu šmrnc.

S čím kombinovať čierne kožené tenisky?
S čím kombinovať čierne kožené tenisky?
S čím kombinovať čierne kožené tenisky?

Ako sa starať o kožené tenisky, aby vydržali čo najdlhšie?

Aby vaše biele kožené tenisky dámske vždy vyzerali reprezentatívne, približne raz za mesiac by ste ich mali impregnovať, čistiť a kožu vyživiť, aby nepopraskala. Oplatí sa investovať do kvality, dámske kožené tenisky Adidas patria k stáliciam, s ktorými nespravíte chybu a poslúžia vám niekoľko sezón.