Bezšvové nohavičky

Šport, tehotenstvo, menštruácia, dôležitý pracovný pohovor... čo majú tieto zdanlivo nesúvisiace veci spoločného? Pri všetkých sa chceme cítiť pohodlne. A z čoho vychádza pocit pohodlia? Z perfektne sediacej bielizne, ktorá sa nezarezáva a netlačí – presne ako bezšvové nohavičky.

Bezšvové nohavičky

Bezšvové nohavičky: voľný pohyb bez zarezávania do kože

Bezšvové nohavičky sa nebojíme označiť za jeden z najlepších vynálezov v oblasti spodnej bielizne. Nikde sa nezarezávajú, netvoria nevzhľadné faldíky, neškriabu a neškrtia. Bezšvové nohavičky sú tak ideálne pre všetky situácie, kedy chceme mať voľnosť pohybu a cítiť sa pohodlne a komfortne - napríklad pri športe, tehotenstve, spoločenských udalostiach, dôležitých schôdzkach aj bežných denných aktivitách.

Náš tip

Aký strih nohavičiek zvoliť?

Bezšvové nohavičky sa vyrábajú v celom rade strihov. Čaká vás rande? Vyberte si tangá, brazílky alebo bezšvové nohavičky zdobené čipkou.

Trápi vás väčšie alebo ovisnuté pozadie? Zvoľte bezšvové nohavičky s nohavičkou alebo boxerky. Potrebujete schovať väčšie bruško? Ideálne budú bezšvové nohavičky s vysokým pásom. Obľúbeným univerzálnym strihom sú nohavičky strihu hipster, ktoré majú znížený pás.

Aký strih nohavičiek zvoliť?
Aký strih nohavičiek zvoliť?
Aký strih nohavičiek zvoliť?

Z akých materiálov sa robia bezšvové nohavičky?

Bezšvové nohavičky sa vyrábajú z umelých alebo prírodných materiálov, prípadne ich zmesí. Nohavičky z umelých materiálov sú veľmi jemné a naozaj takmer neviditeľné, na druhú stranu nemusia vyhovovať citlivejšej pokožke. Ak je to váš prípad, zvoľte radšej bavlnené bezšvové nohavičky, prípadne nohavičky z biobavlny alebo bambusu, ktoré sú pre alergikov a citlivú pokožku jednoznačne lepšou voľbou.