Nohavičky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Čo o vás napovie vaša bielizeň?

Dámske nohavičky sú tajnou zbraňou každej ženy. Máloktorá si ale uvedomuje, že bielizeň o nej veľa prezradí. Nemusíte sa práve nikde vyzliekať, aby bolo poznať, čo máte na sebe. Nešikovne vybrané nohavičky pre aktuálny outfit alebo činnosť o vás prezradia o to viac. Než nabudúce zase siahnete do bielizníka, je dobré držať sa pár pravidiel.

Láska v páre

Nie je síce pravidlom, že musia nohavičky ladiť s podprsenkou, ale v okamihoch, keď vám na tom skutočne záleží, je to viac ako žiaduce. Vyberajte z ponuky krásnych čipkovaných nohavičiek od obľúbených značiek ako je Ewana či Lascana, ale na dlhšie nosenie a na šport vždy radšej uprednostnite bavlnené nohavičky napríklad od značky Calvin Klein či Gina, vaše zdravie vám poďakuje.

Obolečená neoblečená

Ak sa nechystáte svoju bielizeň ukazovať, najlepšiu službu pod šatami vám urobí sťahovacia bielizeň, ktorú už dnes zďaleka nenosia len bacuľky. Pod šatami dokáže skryť nielen nejaký ten faldík, ale dokonca aj celulitídu. Pokiaľ ale chcete, aby bielizeň pôsobila pod tenkou látkou predovšetkým nenápadne, ak nie neviditeľne, vyberajte z ponuky bezšvových nohavičiek či táng.

Preskúmajte kategórii nohavičky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske svetre klasické, dámske plátenkycrossbody kabelky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Puma, Calvin Klein a Fila, objavujte nové e-shopy a obchody - Blancheporte.sk, LaNotte a Bezvasport.sk alebo vyberajte podľa farieb.