Čipkované nohavičky

Každá z nás chce byť žiaduca a sexy, či už pre svoj dobrý pocit alebo pre potešenie partnera. Čipkované nohavičky sú tým, čo by nemalo chýbať v bielizníku žiadnej ženy. Pre špeciálne príležitosti si môžete vybrať čipkované sexi tangá, na denné nosenie potom pohodlnejšie čipkované nohavičky s nohavičkou.

Čipkované nohavičky

Čipkované nohavičky pre osudové ženy

Čipkované nohavičky vám spestria intímne chvíľky s partnerom, ale tiež zvýšia sebavedomie a dobrý pocit zo seba samej. A aké vybrať? Záleží na príležitosti. Chcete zažiť vášnivé chvíľky? Skúste červené čipkované nohavičky brazilky alebo tangá. Radšej by ste zahrala na nežnejšiu nôtu? Stavte na jemné biele čipkované nohavičky. Neutrálnym kúskom, ktorý nikdy nič nepokazí, sú potom čierne čipkované nohavičky.

Náš tip

Najlepší dojem robia čipkované nohavičky v súprave

Krásne čipkované nohavičky sú skvelé, pokiaľ ich však nedoplníte vhodnou podprsenkou, bude výsledný efekt minimálne rozpačitý. Stavte preto na čipkovaný set - podprsenka a nohavičky!

Nezabudnite však na to, že by vám oba kúsky mali perfektne sedieť. Zarezávajúce sa ramienka od podprsenky, nevzhľadné vlny alebo nohavičky zarezané do bokov sexy rozhodne nie sú.

Najlepší dojem robia čipkované nohavičky v súprave
Najlepší dojem robia čipkované nohavičky v súprave
Najlepší dojem robia čipkované nohavičky v súprave

Pohodlné bavlnené čipkované nohavičky na denné nosenie

Prezliekate sa často v posilňovni či bazéne alebo len rada nosíte peknú bielizeň? Čipkované nohavičky môžete mať aj vo variantoch, ktoré sú dostatočne pohodlné na denné nosenie. Ideálne sú napríklad bavlnené čipkované nohavičky, ktoré sú ľahko zdobené decentnou čipkou a zároveň priedušné a príjemné k pokožke. Zo strihov vedú vysoké čipkované nohavičky alebo nohavičky s nohavičkou.