Priehľadné nohavičky

Na vášnivé chvíľky s partnerom, pre vlastný dobrý pocit alebo pod priesvitné oblečenie, to všetko sú príležitosti, kedy sa vám budú hodiť priehľadné nohavičky. Vyberte si nežné biele, neutrálne telové alebo sexy červené a prebuďte vašu driemajúcu ženskosť.

Priehľadné nohavičky

Priehľadné nohavičky: stelesnenie zmyselnosti

Na bežné nosenie obvykle preferujeme pohodlnú spodnú bielizeň z bavlny a ďalších materiálov, z času na čas sa však každá z nás chce cítiť zmyselne, sexy a žensky – či už pre vášnivé chvíľky s partnerom alebo len tak pre seba. Na rad prichádzajú priehľadné nohavičky, ktoré môžu byť zdobené čipkami či mašličkami, ktoré vám presne taký pocit dodajú.

Náš tip

Chcete byť naozaj sexi? Nezabudnite na vhodný strih

Ste dlhodobo nespokojná so svojou postavou? Než sa pustíte do držania najrôznejších diét, skúste sa zamyslieť nad tým, či nosíte správny strih nohavičiek.

Mnoho žien napríklad odmieta nohavičky s vysokým pásom z toho dôvodu, že nevyzerajú dostatočne sexi. To je ale omyl! Priehľadné nohavičky s vysokým pásom môžu vyzerať veľmi zvodne a žensky, už len z toho dôvodu, že zvládnu zakryť nedostatky a vy sama sa v nich budete cítiť dobre.

Chcete byť naozaj sexi? Nezabudnite na vhodný strih
Chcete byť naozaj sexi? Nezabudnite na vhodný strih
Chcete byť naozaj sexi? Nezabudnite na vhodný strih

Priehľadné nohavičky využijete aj mimo spálne

Priehľadné nohavičky sa vám budú hodiť nielen na vášnivé večery s partnerom, ale využijete ich aj pod oblečenie z priesvitnejších materiálov. Na tento účel sa najlepšie hodia priehľadné nohavičky v telovej farbe, ktorá je čo najviac podobná odtieňu vašej pokožky. Pokiaľ máte ešte navyše priliehavé oblečenie, budú ideálne priesvitné bezšvové nohavičky.