Hipster nohavičky

Hipster nohavičky by sa pokojne mohli stať synonymom pre dokonalé pohodlie. Veľkú zásluhu na tom má predovšetkým ich strih, ktorý môžete podporiť výberom vhodného materiálu. A ako vlastne hipster nohavičky vyzerajú a komu pristanú?

Hipster nohavičky

Čo sú hipster nohavičky?

Nohavičky hipster sú svojim strihom veľmi podobné tým klasickým, na rozdiel od nich však končia zhruba na úrovni bedier, tzn. majú nižší pás, ktorý je strihaný buď rovno, alebo ľahko do V. Na stehnách sú vykrojené, niektoré ale môžu mať kratšiu nohavičku. Cez boky sú širšie, nebudú sa teda nepekne zarezávať – preto sa hipster nohavičky alternatívne označujú aj ako „hip hugger“.

Náš tip

Hipster nohavičky: pohodlie pre každodenné nosenie

Hipster nohavičky sú výbornou voľbou na každodenné nosenie na šport, voľný čas aj do práce. Ich hlavným benefitom je predovšetkým to, že skvele padnú a nikde sa nezarezávajú - samozrejme za predpokladu, že si vyberiete správnu veľkosť.

A komu hipster nohavičky pristanú? Takmer všetkým postavám! Vzhľadom na znížený sed ale nie sú vhodné pre ženy, ktoré majú vystúpenejšie bruško a od nohavičiek očakávajú sťahujúci efekt.

Hipster nohavičky: pohodlie pre každodenné nosenie
Hipster nohavičky: pohodlie pre každodenné nosenie
Hipster nohavičky: pohodlie pre každodenné nosenie

Záleží vám na vašom zdraví? Noste nohavičky z bavlny!

Áno, tangá sú sexy. Viete však, že vám pri každodennom nosení môžu spôsobiť gynekologické problémy? Hipster nohavičky sú preto oveľa lepšou voľbou. Stačí si vybrať vhodný materiál, ako je bavlna, biobavlna alebo bambus. Hipster nohavičky z týchto prírodných materiálov sú priedušné a dobre sajú pot, takže ich nosením nevytvárate prostredie ideálne na tvorbu baktérií a kvasiniek.