Bokové nohavičky

Bokové nohavičky, či už klasické alebo brazílky, sú obľúbenou voľbou na každodenné nosenie. Ich veľkou výhodou je, že pristanú takmer všetkým postavám. Vybrať si môžete hladké, bezšvové, sexy čipkované, s potlačou či jednofarebné.

Bokové nohavičky

Pre koho sa (ne)hodia bokové nohavičky?

Nohavičky si obvykle vyberáme podľa vzhľadu. Často však zabúdame na ich strih, ktorý je nemenej podstatný. Zlý strih nielenže nelichotí postave, ale môže tiež deformovať a kaziť vzhľad vrchného oblečenia. Bokové nohavičky sú univerzálnou voľbou pre väčšinu postáv, vyhnúť by ste sa im mali len v prípade, že vás trápi väčšie alebo ovisnuté bruško či široké boky.

Náš tip

Aké bokové nohavičky si vybrať?

Ak hľadáte bokové nohavičky na denné nosenie, dobrou voľbou je klasický strih. Pokiaľ sa chcete cítiť obzvlášť sexy, môžete zvoliť vykrojenejšie brazilky, ktoré budú lichotiť vášmu pozadiu.

Ak chcete na sexi pocite ešte pridať, siahnite po čipkách, mašličkách, šnúrkach alebo priesvitných nohavičkách. Často nosíte priliehavejšie šaty a sukne? Rozhodne si vyberte bezšvové bokové nohavičky, ktoré vám pod oblečením nevytvoria nevzhľadné obrysy.

Aké bokové nohavičky si vybrať?
Aké bokové nohavičky si vybrať?
Aké bokové nohavičky si vybrať?

Bambus a bio bavlna: materiály pre vaše pohodlie

Okrem strihu je u nohavičiek dôležitý aj materiál, a to najmä pre ženy, ktoré majú citlivú pokožku alebo trpia na mykózy a ďalšie gynekologické problémy. Či už je to váš prípad alebo len hľadáte pohodlné nohavičky na denné nosenie, budú sa vám páčiť bokové nohavičky z bio bavlny alebo bambusu, ktoré sa radia medzi najšetrnejšie materiály na spodnú bielizeň vôbec.