Saténové nohavičky

Chcete si dopriať skutočný pocit luxusu? Vyberte si saténové nohavičky z bavlny alebo prírodného hodvábu, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk a pohodlné na nosenie. Vybrať si môžete saténové nohavičky sťahovacie, hipster, tangá alebo brazílky.

Saténové nohavičky

Nie je satén ako satén! Ako vybrať saténové nohavičky?

Satén je spôsob tkania, pri ktorom sa používa bavlna, prírodný hodváb, polyamid, polyester alebo viskóza. Saténové nohavičky z prírodných materiálov sú veľmi kvalitné, pohodlné a príjemné na dotyk, čomu zodpovedá aj ich vyššia cena. Ak narazíte na lacné saténové nohavičky, tak verte, že sú vyrobené z umelých materiálov. Tie sú vhodné maximálne pre intímne chvíľky, na celodenné nosenie ich však neodporúčame.

Náš tip

Sťahujúce saténové nohavičky pre dokonalú postavu

Chcete vedieť, ako si vytvoriť dokonalú postavu? Jedným z najosvedčenejších trikov sú sťahujúce saténové nohavičky s vysokým pásom, ktoré sú spevnené v oblasti bruška, takže vám pomôžu vylepšiť tie najkritickejšie partie.

Pokiaľ vás k tomu ešte trápi väčší zadoček, vyberte si saténové nohavičky s kratšou alebo dlhšou nohavičkou, ktoré ho krásne stiahnu. Bez obáv si potom môžete obliecť svoje obľúbené šaty a s úsmevom na perách vyraziť do ulíc.

Sťahujúce saténové nohavičky pre dokonalú postavu
Sťahujúce saténové nohavičky pre dokonalú postavu
Sťahujúce saténové nohavičky pre dokonalú postavu

Hipster, tangá, brazílky: aký je medzi nimi rozdiel?

Saténové nohavičky sa rovnako ako tie ostatné vyrábajú v rôznych strihoch. Brazilky majú na rozdiel od táng širší pás a zakrývajú väčšiu plochu zadočku, vďaka čomu dokážu vyčarovať naozaj sexy pozadie. Hipster nohavičky majú znížený sed, sú širšie cez boky a nezarezávajú sa, výborne sa tak hodia na každodenné nosenie.