Blúzky s krátkym rukávom

Ležérne aj elegantné, jednofarebné aj vzorované, v rôznych strihoch a dĺžkach… Na aké si spomeniete, všetky u nás nájdete. Do vašich šatníkov prinášame štýlové blúzky s krátkym rukávom na voľný čas, rande alebo do práce.

Blúzky s krátkym rukávom

Ako nosiť blúzku štýlovo?

Blúzky patria k najvšestrannejším súčastiam dámskeho šatníka, pretože sa hodia k takmer čomukoľvek od ceruzkovej sukne do práce, spoločenské nohavice na špeciálne udalosti a džínsy na voľný čas. V závislosti od príležitosti na ňu môžete navrstviť sako, koženú bundu alebo obľúbený kardigan a celý vzhľad doladiť doplnkami.

Náš tip

Ohnivá červená v kombinácii s čiernou

Chcete vytvoriť neprehliadnuteľný outfit, ktorý na vás strhne všetky pohľady? K čiernym nohaviciam si oblečte červenú blúzku!

V 80. rokoch bola červená s čiernou charakteristická pre Yves Saint Laurent a stelesňovala avantgardu a odvahu. Dnes je táto farebná kombinácia opäť na výslní. Trúfnete si na ňu aj vy?

Ohnivá červená v kombinácii s čiernou
Ohnivá červená v kombinácii s čiernou
Ohnivá červená v kombinácii s čiernou

Blúzka s naberanými rukávmi zvýrazní vašu ženskosť

Ak chcete do šatníka pustiť trochu sviežeho vetra, zaujímavý model s naberanými rukávmi je to pravé. Pokojne to môže byť aj basic čierna blúzka s krátkym rukávom alebo biela blúzka s krátkym rukávom, ktorá takto nadobudne úplne nový rozmer a pomôže vám dotvoriť romanticky ladený outfit či zjemniť prísne kancelársky vzhľad.