Dámske tričká s mačkou

Vaša vášeň pre mačky nemusí byť poznať iba podľa chlpov na oblečení. Zaobstarajte si vtipné či dizajnové tričko s mačkou a ukážte svetu, na čom vám naozaj záleží.

Dámske tričká s mačkou

Tričko s mačkou: najlepší priateľ človeka

Žiadnemu milovníkovi mačacieho pradenia nesmie v skrini chýbať tričko s mačkou. Roztomilo vrnieť síce nebude, zato budete šik a každý hneď spozná, čo je vám najdrahšie. Z našej ponuky si môžete vybrať vtipné tričká s mačkou, ktoré preukážu váš zmysel pre humor, aj tričká s jednoduchou grafickou potlačou či originálne tričká pre svedkov a nevestu na rozlúčkovú párty.

Náš tip

Horúci trend? Oversize tričko s mačkou!

Mačky nebudú out nikdy. A oversize tričko? To je aktuálnym módnym hitom číslo jedna, takže ich spojenie je viac ako štýlové.

Skvele vyzerá napríklad voľnejšie biele tričko, roztrhané džínsy a biele tenisky. Ideálny outfit na prechádzku, víno s kamarátkou alebo do mesta. Tričko môžete buď zastrčiť do pása nohavíc, alebo nechať voľne.

Horúci trend? Oversize tričko s mačkou!
Horúci trend? Oversize tričko s mačkou!
Horúci trend? Oversize tričko s mačkou!

Tričkom s mačkou to končiť nemusí

Nemôžete sa mačacích motívov nabažiť? Chápeme, mačičiek nie je nikdy dosť. Preto si u nás môžete vybrať nielen tričko s mačkou, ale aj množstvo ďalších vecí, ktoré ho skvele doplnia. Chcete peňaženku, tašku, mikinu alebo zrkadlo s mačkou? Máte ich mať! Stačí si len vybrať a potom už môžete svojich obľúbených chlpáčikov nosiť vždy pri sebe.