Tričká s prestrihmi

Prestrihy patria medzi trend, ktorý sa nikde nechystá ani tento rok. Potvrdzujú to aj každodenné outfity hviezd ako Kendall Jenner či Belly Hadid. Vyskúšajte šaty s prestrihmi, ktoré padnú vašej postave – na chrbáte, dekolte, v páse – výber je len na vás.

Tričká s prestrihmi

Hľadáte zmenu? Vyskúšajte miesto klasiky tričko s prestrihmi!

Nič nedokáže osviežiť šatník viac ako zaujímavé strihy, ktoré aj z jednoduchých kúskov spravia výnimočné. Buďte odvážna a pustite si do skrine čerstvý vietor. Tričko s prestrihmi na rukávoch pôsobí veľmi žensky, hodí sa k džínsom, sukni aj kraťasom a na leto je to vďaka vzdušnému strihu voľbou číslo jeden.

Náš tip

Odhalené ramená na štýl 70. rokov

Keď tričko s prestrihmi, tak jednoznačne na ramenách. Týmto strihom obzvláštnite každý outfit a rafinovane odhalíte kúsok vášho tela.

Zvoľte obtiahnuté tričko, ktoré perfektne zvýrazní vaše krivky, cigaretové džínsy, opasok a look zo 70. rokov máte ako na dlani. Ak máte pocit, že vás pásiky zbytočne rozširujú, vymeňte vodorovné za zvislé a je to.

Odhalené ramená na štýl 70. rokov
Odhalené ramená na štýl 70. rokov
Odhalené ramená na štýl 70. rokov

Rafinované prestrihy sú aktuálne veľmi trendy

Nemusíte sa obmedzovať len na tričko s prestrihmi na pleciach alebo rukávoch, pokojne siahnite aj po modeloch s nápadnejšími prestrihmi v páse či nad prsiami, ak milujete extravagantnú módu a chcete upútať. Aj tričko s prestrihom na chrbte je veľmi sexy, je len na vás, koľko sa toho rozhodnete odhaliť.