Crop topy s výstrihom

Crop top je trendy kúskom, ktorý sa hodí pre každú postavu, ľahko ho zabalíte do prázdninovej batožiny a ľahko ho skombinujete ku kraťasom, nohaviciam aj sukni. A ktorý crop top s výstrihom vybrať? Riaďte sa podľa vašej postavy a o super outfit bude postarané.

Crop topy s výstrihom

Crop top s výstrihom: trend pre všetky generácie

Crop top s výstrihom sa hodí pre každého - naozaj? Áno, naozaj. Crop top nie je iba pre mladých, pokojne ho môžu nosiť aj ženy, ktorým už dávno nie je 20 rokov. Dôležité je vybrať vhodný strih. Na miniatúrne kúsky radšej zabudnite a zvoľte dlhší crop top so širokými ramienkami alebo krátkym rukávom, ku ktorému vezmete nohavice či sukňu s vysokým pásom. Výsledný look bude vyzerať mladistvo a zároveň primerane veku.

Náš tip

Typy výstrihov: ktorý vybrať podľa vašej postavy?

Správne zvolený výstrih vám vylepší postavu a podčiarkne prednosti. Ako?

Napríklad lodičkový výstrih sa hodí pre ženy s dlhým krkom, ktorý krásne zvýrazní. Výstrih do V dokáže predĺžiť malú postavu a ak je užšia, vie tiež opticky zmenšiť široké ramená. Širšie V zase vyrovná nepomer medzi širokými bokmi a užšími ramenami.

Hlbší okrúhly výstrih predĺži krk a lichotí menšiemu poprsiu, hranatý je potom vhodný pre väčšie prsia a kratší krk.

Typy výstrihov: ktorý vybrať podľa vašej postavy?
Typy výstrihov: ktorý vybrať podľa vašej postavy?
Typy výstrihov: ktorý vybrať podľa vašej postavy?

Leto volá, vytiahnite farebný crop top s výstrihom

Čierna, biela, šedá, krémová… Neutrálne farby, ktoré sú výborný základ šatníka, vám rozhodne odporúčame, leto by ale bola škoda nevyužiť na niečo pestrejšie. Farebný crop top s výstrihom oživí váš vzhľad, dodá svieži look a uberie pár rokov, obzvlášť pokiaľ vás všetci vídajú len v čiernej. A aké farby sú tento rok in? Predovšetkým žltá, zelená, červená a ružová, a to ako v žiarivých, tak aj pastelových odtieňoch.