Dámske vianočné tričká

Vrhnite sa do atmosféry sviatkov s vianočnými tričkami! Každý dizajn je samostatným umeleckým vyjadrením – od klasických motívov, ktoré prebudia nostalgiu, až po kreatívne a vtipné vzory, ktoré očaria každého okolo vás.

Dámske vianočné tričká

Klasický vianočný motív pre všetky typy postáv

Dámske vianočné tričká s klasickými motívmi, ako sú soby, sane, snehuliaci či vločky, sú skvelou voľbou pre každú postavu. Pre plnšie tvary odporúčame kúsky s výrazným vzorom alebo detailmi na hornej časti hrudníka, ktoré budú priťahovať pozornosť k tejto oblasti. Pre štíhlejšie postavy sú ideálne tričká s klasickou dĺžkou a jemným vzorom, ktorý bude lichotiť drobnej postave.

Náš tip

Vianočná nálada so zvieracím šarmom

Ak chcete dodať svojmu vianočnému outfitu hravosť, skúste doň zaradiť jednoduché biele tričko s dlhými rukávmi. Vhodnou voľbou môže byť kúsok s obrázkom mačky, ktorá má na hlave roztomilú santovskú čiapku.

Potom už stačí pridať len legíny, džínsy alebo sukňu a môžete vyraziť na vianočný večierok, nákupy alebo stretnutia s priateľmi. 

Vianočná nálada so zvieracím šarmom
Vianočná nálada so zvieracím šarmom
Vianočná nálada so zvieracím šarmom

Zábavné a vtipné vianočné tričká

Pre ženy, ktoré milujú veselý štýl, sú skvelou voľbou tričká s vtipnými citátmi, karikatúrami alebo originálnymi motívmi spojenými s Vianocami. Značka BezvaTriko ponúka rozmanitú škálu takýchto tričiek, ktoré spájajú kreatívny dizajn s výnimočnou kvalitou materiálov. Ich tričká nie sú obyčajným oblečením, ale výtvarným vyjadrením osobnosti a zmyslu pre humor.