Čižmy s kožúškom

Vysoké či nízke, hlavne nech sú teplé! Hrejivý kožúšok a čižmy - do chladných dní je to jednoducho dokonalá kombinácia. Navyše aj veľmi štýlová, pretože okorení každý outfit a túto sezónu je kožušina v kurze.

Čižmy s kožúškom

Zdvihnite si čižmami sebavedomie

Čižmy patria k najpopulárnejším druhom obuvi nielen v zimných mesiacoch. Niet sa čomu čudovať, veď vystrelia váš sexappeal do výšin a či si ich obujete k džínsom alebo k sukni, okamžite na seba strhnete pozornosť. Zateplenú verziu s mäkkým kožúškom nájdete napríklad u značiek Tamaris, Napapijri, UGG či Geox.

Náš tip

Umelý kožúšok alebo prírodná vlna?

Tepelnému komfortu, ktorý poskytuje vašim nohám prírodná vlna, sa nič nevyrovná.

Ak hľadáte čižmy do treskúcej zimy, kožené členkové čižmy v štýle workerov s vlneným kožúškom a traktorovou podrážkou budú to pravé. Ani umelý kožúšok však nie je na zahodenie. Je to cenovo dostupnejšia verzia vhodná aj pre vegánov.

Umelý kožúšok alebo prírodná vlna?
Umelý kožúšok alebo prírodná vlna?
Umelý kožúšok alebo prírodná vlna?

Do mesta aj do prírody

U nás si vyberiete nielen sexy čižmy nad kolená, v ktorých budete jednoducho nedolateľná, zateplené čižmy na platforme do mesta, ale aj športovejšie ladené modely, v ktorých sa môžete vybrať na prechádzku zasneženou prírodou. Vyberte si z našej bohatej ponuky teplé čižmy presne podľa vašich predstáv.