Dámske flanelové pyžamá

Super mäkké a roztomilé! Presne také sú flanelové pyžamá, ktoré vás udržia v teple a pohodlí aj počas tých najchladnejších nocí. Trápia vás studené nohy? Nezabudnite si vybrať aj teplé ponožky a chlpaté papuče.

Dámske flanelové pyžamá

Čo je flanel a prečo ho nosiť?

Nielen obliečky a deky, z flanelu sa vyrábajú dokonca aj pyžamá! Tento materiál vám poskytne zázemie pre odpočinok, domáce práce aj pre ten najpohodlnejší spánok na svete. Je vyrobený z česanej bavlny s jediným cieľom - zlepšiť hrejivosť, mäkkosť a príjemný pocit na dotyk. Naraziť však môžete aj na umelý flanel. Tu však pozor! Síce zahreje a je lacnejší, ale nevetrá, čo nemusí byť každému príjemné.

Náš tip

Flanel s kockou patria k sebe

Flanel patrí ku klasickým materiálom. Zaujímavé však je, že aj napriek vzrastajúcej obľube zostáva zachovaný jeho tradičný vzor, a to je dobre!

Kocka je totiž v móde, tak prečo nespojiť príjemné s užitočným a nevychutnať si pohodlie aj módne trendy? Dámske flanelové pyžamo je štýlové a tak príjemné, že už ho do jari nebudete chcieť vyzliecť.

Flanelové pyžamo zaistí príjemný odpočinok

Chcete si užiť ničím nerušený relax? Zahaľte sa do mäkučkého a hrejivého flanelu, ktorý je ako stvorený na lenivé dni. Jeho ľahko chlpatý povrch, za ktorý môže špeciálna úprava bavlny česaním, nielen rýchlo a na dlho zahreje, ale zároveň evokuje pocit maznania so zvieratkom. Pomyselnou čerešničkou na torte je roztomilý retro vzhľad zapínacieho kockovaného kabátika.