Nočné košele pre babičku

Nočná košeľa je perfektný darček pre každú milujúcu babičku, ktorá si zaslúži pohodlie, štýl a kvalitu. Na Modiu nájdete rôzne štýly, materiály a vzory – od klasických bavlnených a flanelových košelí až po modernejšie dizajny s jemnými detailmi.

Nočné košele pre babičku

Nočná košeľa pre seniorov: komfort a štýlové možnosti

Všetci si zaslúžime pohodlné oblečenie, a pre naše milované babičky to platí dvojnásobne. Na Modio nájdete nočné košele pre seniorov v rôznych dĺžkach, materiáloch aj dizajnoch, ktoré sú nielen pekné na pohľad, ale aj super praktické. Niektoré modely majú špeciálne vrecká na drobnosti, suché zipsy namiesto gombíkov alebo napríklad širšie ramená či elastické opasky pre ľahšie obliekanie.

Náš tip

Ideálny vianočný darček

Nočná košeľa s golierom, gombíkmi a bielymi hviezdičkami je ideálny kúsok pre večernú relaxáciu. Vaša babička ju môže nosiť len tak, alebo ju kombinovať s pohodlnými legínami a teplými ponožkami.

Ak trávi rada večery čítaním alebo sledovaním filmov, pridajte ešte vlnenú šatku, pletený kardigán a pohodlné papuče.

Ideálny vianočný darček
Ideálny vianočný darček
Ideálny vianočný darček

Bavlnené a flanelové nočné košele: pohodlie a kvalita za každých okolností

Bavlna je prírodný materiál, ktorý je priedušný, maximálne pohodlný a praktický. Rovnako je známy svojou odolnosťou a schopnosťou nestrácať tvar, takže zostane krásny aj po mnohých praniach. Flanel je ideálnou voľbou pre chladnejšie obdobie, pretože je mimoriadne teplý a mäkký, vďaka tomu nehrozí žiadne podráždenie či začervenanie pokožky.